Kız bana tecavüz etti

Alanya'da İrlandalı turist kız, polise sığınıp tecavüze uğradığını söyledi. Turist, tecavüzcüyü fotoğrafından teşhis etti. Tecavüzcü “Asıl İrlandalı bana tecavüz etti” dedi. Daha önce 4 tecavüz suçlamasından delil yetersizliği nedeniyle kurtulan sapık, bu kez tutuklandı.

23 Ağustos 2009, Pazar 13:01
A A

Otel odasında saldırdı 

İrlandalı Ann Hamilton Scott 25 yaşında. Genç kadın, tatile geldiği Alanya’da bir otelde kalıyor. Alanya Emniyet Müdürlüğü’ne başvuran Ann Hamilton şu
şikayette bulundu: Alanya’da bir Türk erkeğiyle tanıştım. Bu erkek, beni ziyaret etme bahanesiyle otele geldi. Sonra bana oteldeki odamda tecavüz etti.

Sperm tespit edildi

Polis, şikayetçi turiste cinsel suçlardan poliste kaydı bulunanların fotoğraflarını gösterdi. İrlandalı turist, Ahmet Gürsel Gül’ün (24) fotoğrafını görünce “İşte bu bana tecavüz etti” diye bağırdı. Ayrıca yapılan muayenede turistin vücudunda sperm örneği tespit edildi.

Tecavüzün izleri

Muayene sonucunda İrlandalı turistin cinsel organında da tecavüz bulguları saptandı. Bunun üzerine harekete geçen Alanya polisi, turistin fotoğrafından teşhis ettiği Ahmet Gürsel Gül’ü yakalayıp gözaltına aldı. Alanya’da yaşayan Ahmet Gürsel Gül daha önce de 4 kez tecavüz suçlamasından gözaltına alınmış.

Deliller tutuklattı

Ahmet Gürsel Gül daha önceki 4 suçlamada, delil yetersizliği nedeniyle serbest bırakılmış. Tecavüzcü, turistin suçlaması için de “Asıl mağdur benim, çünkü ben değil, İrlandalı kız bana tecavüz etti” dedi ama inandırıcı bulunmadı. Sapık, delillere bakılıp tutuklanarak cezaevine konuldu.

 Özgür YILMAZ/DHA

SON 24 SAATTE YAŞANANLAR

;

Kişisel verilere ilişkin aydınlatma politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için Kişisel verilere ilişkin aydınlatma metnimizi inceleyebilirsiniz.