Kızı elinden fırladı gitti

Akdeniz'de 3 haftalık tatil turuna çıkan dünyanın en zengin 5'inci adamı Hintli milyarder Lakshmi Mittal, eşi ve çocuklarıyla 3 gün önce geldiği Bodrum'a hayran kaldı

09 Ağustos 2014, Cumartesi 11:52 Son Güncelleme:
YAZI BOYUTU
Abone Ol Google News

Akdeniz'de 3 haftalık tatil turuna çıkan dünyanın en zengin 5'inci adamı Hintli milyarder Lakshmi Mittal, eşi ve çocuklarıyla 3 gün önce geldiği Muğla'nın Bodrum ilçesine geldi.

Yeğeni Vartika Mittal ile Utsav Goenka'yı evlendirdiği düğünle adından söz ettiren 28 milyar dolarlık servetin sahibi ve dünyanın en zengin 5'inci adamı Hintli milyarder Lakshmi Mittal, Bodrum'un doyasıya tadını çıkardı.

200 milyon dolarlık 'Amevi' adlı 80 metre uzunluğunda ve 15 metre genişliğindeki İngiliz bayraklı yatıyla ilçede koyları gezen Mittal ailesi, turizm cenneti Bodrum'a hayran kaldı.

ZOR ANLAR YAŞADI Yanında eşi Usha Mittal, çocukları Shahid Kapoor Mittal, Steel Mittal ve şirketinde yöneticisi oğlu Aditya Mittal ile birkaç yakını bulunan Lakshmi Mittal, dün öğleden sonra Göltürkbükü sahilindeki bir beach clubda eğlendi.

Denize giren Mittal ailesinin basın mensupları tarafından görüntülenmemesi için mekanın çalışanları, şemsiyeler ve paravanlarla önlem alındı. Akşam saatlerinde mekandan ayrılan Mittal ailesi, yata dönmek için sürat botuna bindi.

Dümene geçen Lakshmi Mittal'ın sürat yapması üzerine dengesini kaybeden küçük kızı Shahid Kapoor Mittal, botun içinde düştü. Hintli milyarderin yaşadığı zor anlar, DHA kamerası tarafından saniye saniye görüntülendi.

Dümeni personele bırakan Mittal, kızının gönlünü almak için uzun uğraş verdi. Yata dönen Mittal ailesinin iki gün daha Bodrum'da kalacağı ardından Gökova ve Yunan adalarına hareket edeceği belirtildi. İSPANYA'YI KIZDIRAN DüĞüN

Bu Video
İlgini
Çekebilir
Sıradaki haber yükleniyor...
holder
SIRADAKİ HABER Ebru Şallı: Pars geçer diye düşünüp ağrılarını söylememiş!