Kızım bu akşam var mı? Yayınlanacak mı?

Bugün cuma ve Kızım dizisinin yayın günü... 3 haftadır yayınlanmayan dizinin bu akşam ekranlarda olup olmayacağı araştırılıyor. İşte detaylar...

25 Ocak 2019, Cuma 16:09
A A
Kızım bu akşam var mı? Yayınlanacak mı?

Kızım dizisi 3 haftadır ekranlarda yer almıyor. Bunun nedeni ocak ayında kanalların reklam alamaması... 4. haftanın içerisindeyiz ve dizinin takipçileri "Bu akşam Kızım dizisi var mı?" diye merak ediyor. 

KIZIM BU AKŞAM EKRANLARDA

Kızım dizisi bu akşam 16. bölümü ile akranlarda olacak. Ynei bölümde Öykü ve Demir'i çok zor günler bekliyor. Asu, Öykü'yü terk ederken Demir hırsızlık nedeniyle yakalanmanın eşiğinde... Uğur şimdi kara kara ne yapacaklarını düşünüyor. 

KIZIM DİZİSİ KONUSU

Öykü sekiz yaşında, yaşıtlarından farklı olarak algısı çok açık olan, empati duygusu gelişkin ve çok akıllı bir kızdır. Doğduğundan beri birlikte yaşadığı teyzesi onu terk edince, daha önce hiç görmediği babası Demir'i bulmak zorunda kalır. Hayatında sorumluluk almamış, yetimhanede büyümüş bir dolandırıcı olan Demir, Öykü'nün onu bulmaya geldiği gün tutuklanır. Demir, kızına bakması şartıyla mahkeme tarafından salınır ancak o gün tanıştığı Öykü'yle yaşamayı istememektedir.

Demir ve ortağı Uğur bir yandan Öykü'den kurtulmaya çalışırken, bir yandan da büyük bir vurgun yapma planı içindedirler. Bu büyük vurgunun hedefinde olan Candan ise sakin görünen hayatında geçmişin büyük acılarını gizlemektedir. Tüm bu tesadüflerle hayatın bir araya getireceği insanların hiçbirinin bilmediği ise Öykü'nün büyük bir sırrı sakladığıdır.

Sıradaki haber yükleniyor...