Kızının fotoğrafını paylaştı

Kızının fotoğrafını paylaştı

Ünlü sanatçı Gökhan Özen baba oldu, büyük merakla beklenen bebeği Ada Deren'in fotoğraflarını hayranları ile twitter hesabından paylaştı

18 Temmuz 2012, Çarşamba 15:57 Son Güncelleme:
YAZI BOYUTU
Abone Ol Google News

Temmuz 2010 tarihinde hayatlarını birleştiren ünlü sanatçı Gökhan Özen ve CHP İstanbul milletvekili Mehmet Sevigen'in kızı Selen Özen, ilk bebekleri "Ada Deren" i kucaklarına almanın heyecanını yaşıyor.

Memorial Şişli Hastanesi’nde  Prof. Dr. Semra Kahraman’ın gerçekleştirdiği sezaryen doğum ameliyatı ile dünyaya gelen "Ada" Bebek, 48 cm ve 3040 gr ağırlığında.

"Ada" gerçek bir aşk çocuğu

Ünlü çift büyük bir mutluluk yaşadıklarını ifade ederken, genç baba Gökhan Özen, “Allah’ıma binlerce kez şükrediyorum ki bana bu güzel duyguyu yaşattı.  "Ada" bugüne kadar bana verilmiş en büyük armağan. Ona büyük bir aşkla bakıyorum ki zaten "Ada" gerçek bir aşk çocuğu” diyerek duygularını dile getirdi.

“En yakışıklı baba”

"Ada" bebeğe yoğun ilgi gösteren Gökhan Özen fanları ise sanatçının @gokhanozen4real isimli twitter hesabına “En yakışıklı baba yorumu” ile binlerce sevgi mesajı yolladılar. Gökhan Özen ise bebeğinin ilk fotoğraflarını önce fanları ile  @gokhanozen4real isimli twitter hesabından paylaştı.

"Ada" bebek, ilk torun olarak Sevigen ve Özen ailelerinde de büyük bir sevgi ve heyecan ile karşılandı.

Sıradaki haber yükleniyor...
holder
SIRADAKİ HABER Anne ve babaların izlerken sıkılmayacağı 10 animasyon filmi