Koç burcuna asla söylememeniz gereken 7 şey

Zodyak kuşağının ilk burcu olan Koç burcu, Ateş elementine mensup öncü burçlardan biridir. Mars tarafından yönetilen Koç burcu, aktif ve dinamik bir kişiliğe sahip. Bazen çok çabuk parlayabilen Koç burcunu kızdırmamak için bazı cümlelerden kaçınmanız gerekiyor. İşte Koç burcuna asla söylememeniz gereken 7 şey. /ÖZEL

10 Kasım 2021, Çarşamba 10:53 Son Güncelleme:
YAZI BOYUTU
Abone Ol Google News
1- NEDEN BU KADAR HUZURSUZSUN?

1- NEDEN BU KADAR HUZURSUZSUN?

Koç burcu her zaman hareket halinde olmayı sever. Aynı yerlerden ya da düzenli çalışmanın sıradanlığından kolayca sıkılırlar. Etraflarındaki insanlar ilginç bir sohbet etmiyorsa dikkatlerini çekmek zorlaşacaktır. Hemen kendilerine ilgilenecek başka arayışlara girmeye başlayacaklardır.

2- AGRESİF!

2- AGRESİF!

Koç burcu neyi, ne zaman ve nasıl istediğine dair mutlak bir netliğe sahiptir. Bu nedenle yollarından çekilmeniz iyi olacaktır. Koç burcunu kaybetmek istemiyorsanız, ona meydan okumamalısınız.

3- NEYE HEYECANLANDIN?

3- NEYE HEYECANLANDIN?

Koç, genel olarak hayattan ve her şeyden heyecan duyar. Seyahat, edebiyat, tiyatro, ilginç insanlar ilgi duyduğu alanlardan bazıları. Hemen hayata atılmayı ve anda yaşamayı severler. Hayatı dolu dolu yaşamak varken önemsiz şeylerle ilgilenmezler.

4- BAŞKA BİRİ ÖNDERLİK EDECEK

4- BAŞKA BİRİ ÖNDERLİK EDECEK

Bu cümle Koç burcuna söyleyebileceğiniz en moral bozucu şeylerden biri. Koç burcunun dünyada liderlik etmekten daha fazla istediği bir şey yoktur.

5- BIRAK SENİN İÇİN YAPAYIM

5- BIRAK SENİN İÇİN YAPAYIM

Koçlar bağımsızlıklarına düşkündür. Başkalarına bağımlı olmayı sevmezler ve işleri kendi başlarına yapmaktan hoşlanırlar. Başkalarına güvenmek zorunda kaldıklarında kendilerini rahatsız hissederler. Yardım etmeyi teklif ederseniz hakarete uğramış hissederler.

6- ÇOCUK OLMA!

6- ÇOCUK OLMA!

Zodyak kuşağının ilk burcu olan Koç'un bebek olduğu anlaşılabilir. Çocukça öfke nöbetleri geçirebilir ve herhangi bir sebep görmeyi reddedebilirler. Şımartılmaktan ve ilgi görmekten hoşlanırlar.

7- NEDEN BU KADAR KİBİRLİSİN?

7- NEDEN BU KADAR KİBİRLİSİN?

Bir Koç'u aynaya bakarken veya sürekli kendisiyle konuşurken yakalamak pek de tuhaf değil. Koçlar nadiren onlara ne kadar 'iyi olduklarını' söyleyecek kişilere ihtiyaç duyarlar.

Bu Video
İlgini
Çekebilir
Sıradaki haber yükleniyor...
holder
SIRADAKİ HABER İkizler burcu: Asla söylenmemesi gereken 7 şey