'Kocam cinnetin eşiğine geldi'

'Kocam cinnetin eşiğine geldi'

Yeşim Erçetin kocası Emre Matraş'ın sıkıntıları yüzünden kendisine zarar vermesinden korkuyor

12 Kasım 2012, Pazartesi 10:57 Son Güncelleme:
YAZI BOYUTU
Abone Ol Google News

ESKİ EŞİ PARAYA EL KOYDU

Matraş Deri’nin veliahtı Emre Matraş 13 yıllık eşi Hale Keleş’ten Temmuz 2010’da boşanmıştı. Emre Matraş 20 milyon dolarlık mal varlığına haciz koyduran eski eşine dava açmıştı. Ağustos 2010’da Yeşim Erçetin ile evlenen Emre Matraş haciz nedeniyle beş parasız kaldı. İş de bulamadı. “Hangi kapıyı çalsam yüzüme kapandı” dedi. Bir ara taksi şoförlüğü de yaptı.

YALAN SÖYLEDİ

Emre Matraş, Temmuz 2012’de davanın ilk bölümünü kazandığını, Yeşim Erçetin’e tek taş yüzük ve cip aldığını açıkladı. Şimdi de “Avukatın planına uyup yalan söyledim. Amacım şirketteki hisselerime el koyan 2 amcamı harekete geçirmekti. Hisselerimi başkasına satacağımı duyurunca bana para teklif edeceklerini sandım. Olmadı, yine perişanım” dedi

ÇARESİZ KALDI

Bir dönem taksi şoförlüğü de yapan Emre Matraş dün sabah da twitter’a şunları yazdı: “Allah kimseyi gördüğünden geri koymasın. Sigara alacak param yok. Şerefsiz amcalarım paralarımı yiyor. Sevgili eşim Yeşim’den ve herkesten özür dilerim. Hayat buraya kadarmış.” Twitter’da intihar edebileceğini ilan eden Emre Matraş’ı eşi Yeşim Erçetin “Böyle saçma şeyler yazma” diye uyardı. Ağlayarak evden çıkan Emre Matraş annesinin yanına koştu. Yeşim Erçetin “Emre cinnetin eşiğine geldi. Kötü bir şey yapmasından korkuyorum” dedi.

POSTA

Sıradaki haber yükleniyor...
holder
SIRADAKİ HABER Irina Shayk New York sokaklarında çekimde