'Kocası da, milyoncukları da yok' demişti... Demet Akalın: Hadise'ye dokunmayın!

Yakın arkadaşı Esra Balamir ile Bebek'te görüntülenen Demet Akalın, neşeli halleriyle dikkat çekti. Hadise’nin Instagram'daki takipçi sayısı 10 milyonu geçtiğinde “Ay yazık ona. Ben araştırttım, milyoncuk bile değil. Kocası da yok, milyoncukları da” demişti. Demet Akalın'dan yeni bir yorum geldi.

04 Kasım 2021, Perşembe 08:40 Son Güncelleme:
YAZI BOYUTU
Abone Ol Google News

Demet Akalın, önceki gün Bebek'te görüntülendi. Spor kıyafetleri ile objektiflere yansıyan Akalın, arkadaşı Esra Balamir ile çıkışta kendisini çeken gazetecilerle ayaküstü sohbet etti.

Akalın, "Bu aralar çok çalışıyorum. O yüzden pek görünmüyorum" açıklamasını yaptı. "Hadise’nin Instagramdaki takipçi sayısının 10 milyonu aştığı zaman, 'Ay yazık ona. Ben araştırttım, milyoncuk bile değil. Kocası da yok milyoncukları da' demiştiniz" diyen muhabire yanıt verdi.

Akalın, "Hadise mutlu, Hadise’ye dokunma, günah kız şimdi mutlu. Kimsenin hakkında konuşmayalım" ifadelerini kullandı. Sohbet esnasında arabasının bagajını açan Akalın, elindeki paketi koyacağı esnada bagajın içinde birbirine girmiş kıyafetleri çeken muhabirlere "Onlar benim değil, dansçıların" diyerek güldü.

"Aleyna Tilki'nin son klibi nasıl olmuş?" sorusuna Akalın, "Bu sefer çok güzel olmuş" yanıtını verdi. Geçtiğimiz günlerdeki kavga sorusuna Akalın, "Onlar artık mahkemelikler" diyerek konuyu kapattı.


Milliyet'ten Mesut Yılmaz'ın haberine göre; Akalın, arabasına bindiği sırada çorap satan kadının yanına gelmesi üzerine 50 TL verdi. Parayı alıp giden kişi , "Bari çorap verseydin" diye seslenince geriye döndü. Akalın, çorapçı kadına, "Bunlara ver" diyerek uzaklaştı.

5 adımda Demet Akalın ve Hadise krizi

5 adımda Demet Akalın ve Hadise krizi

1- Demet Akalın “Instagram’da artık et, popo görmekten bıktım” diyerek Hadise’yi takipten çıkmıştı.

2- Hadise10 milyon takipçiye ulaştığını söylerken 8.4 milyon takipçisi olan Demet Akalın’a şöyle gönderme yaptı: “Senin 10 milyon takipçin yok ki. Sen beni çıldırtmak mı istiyorsun?”

3- Demet Akalın, Hadise için “Yazık ona, günah valla! Araştırdım, milyoncuk bile değilmiş. Kocası da, milyoncukları da yok” dedi.

4- Hadise’nin yakın çevresine Demet Akalın için “İyi ama onun da kocası yok. Boşanmamış mıydı?” dediği iddia edildi.

5- Bunu duyan Demet Akalın’dan, Hadise’ye bir cevap daha geldi:

“Bekarlık sultanlık dese kapak olurdu. Zira adam hâlâ yanımda, pek gol olmuyor. Kadın haklarını bu kadar savunan birinin muhakkak bir yerlere iyiliği dokunuyordur!!!

10 milyon takipçisi olduğunu açıklayan Hadise’nin sayfasındaki bazı hesapların sahte olduğu ortaya çıktı.

Bu Video
İlgini
Çekebilir
Sıradaki haber yükleniyor...
holder
SIRADAKİ HABER Metin Akpınar 30 yıl aradan sonra ilk kez sahnede