Kocasının kendisini aldattığını ispatladı, hapis cezası aldı

Kocasının kendisini aldattığını ispatladı, hapis cezası aldı

Kocasının kendisini aldattığını kanıtlayan kadın, mahkemede hayatının şokunu yaşadı. Mahkeme aldatılan kadını 'basit yaralama, hakaret, tehdit' suçlarından hapse mahkum etti. Mahkeme, hükmün açıklanmasını erteledi

21 Kasım 2016, Pazartesi 07:50 Son Güncelleme:
YAZI BOYUTU
Abone Ol Google News
İstanbul'da eğitmenlik ve tercümanlık yapan iki çocuk annesi S.K.'nin 20 yıllık eşi N.K. bir gümrük şirketinin ortağıydı.  N.K. ile aynı şirkette çalışan D.Ş. arasında duygusal yakınlık başladı.

Eşinin sevgilisine yazdığı şiirleri ele geçirmesi üzerine ilişkilerini itiraf eden N.K., ayrı bir eve çıkarak boşanma davası açtı. 

Evliliğini kurtarmak isteyen N.K.'nin yüz yüze görüştüğü D.Ş. ilişki yaşadıklarını inkar etti.
 

AVM'DE EL ELE FOTOĞRAFLADI


Bunun üzerine dedektifliğe soyunan S.K., takibe aldığı eşi ve sevgilisini bir AVM'de el ele görünce fotoğraflarını çekti. D.Ş.'nin suç duyurusu üzerine, S.K. hakkında "kişilerin huzur ve sükununu bozma" suçundan bir yıla kadar hapis istemiyle dava açıldı.  S.K. duruşmada fotoğraf çektiğini ve D.Ş'yi uyardığını kabul etti.
 

"BENİ ÖLDÜRECEĞİNİ SÖYLÜYOR"


D.Ş. ise N.K. ile ilişkisi olmadığını belirterek, "Beni öldüreceğini söylüyor" dedi.

Mahkeme, S.K.'ye verdiği 2 ay 15 günlük hapis cezasını, hükmün açıklanmasının geri bırakılması kararıyla 5 yıl erteledi.

S.K., eşi ve D.Ş. ile "hakaret, basit yaralama, tehdit" suçlarından da mahkemelik oldu. 3 ay 10 güne mahkum olan S.K.'nın bu cezası da 5 yıl ertelendi.

N.K.'ye eşini tehditten verilen 500 TL para cezası da ertelendi.

Sıradaki haber yükleniyor...
holder
SIRADAKİ HABER Osmanlı'nın Balkanlar'daki mirası: Saraybosna