Koçun boynuzladığı yaşlı kadın öldü

Koçun boynuzladığı yaşlı kadın öldü

Bursa’nın İnegöl ilçesinde 82 yaşındaki Melihat Aytekin evinin bahçesindeki ağılda beslediği küçük baş hayvanlara yem verirken, bir koçun boynuzlaması sonucu kaldırıldığı hastanede yaşamını yitirdi.

08 Ağustos 2018, Çarşamba 09:40 Son Güncelleme:
YAZI BOYUTU
Abone Ol Google News

Olay ilçeye bağlı Süle Mahallesi'nde meydana geldi. Melihat Aytekin, küçük baş hayvanlarına yem vermek için evin bahçesindeki ağıla gitti. Yaşı kadın beslediği 3 hayvana yem verirken iddiaya göre bir koçun saldırısına uğradı. Koçun boynuz darbeleriyle ağır yaralanan Malihat Aytekin güçlükle sürünerek ağıldan çıkabildi.

EV SAKİNLERİ HEMEN HASTANEYE GÖTÜRDÜ

Evde kimsenin olmadığı sırada meydana gelen olayın ardından yaşlı kadın aldığı darbelerin acısıyla yatağa uzandı. Bu sırada fenelaşan Aytekin, baygınlık geçirdi. 

Bir süre sonra eve gelen aile bireyleri Melihat Aytekin'i baygın halde buldu. Koçun saldırısı sonucu yüzü ve vucudunun birçok yerinde şişlik ve morluklar oluşan Melihat Aytekin, başına gelenleri güçlükle anlatırken, hemen hastaneye götürüldü. Tedavi altına alınan ve vucudunda birçok kırıklar olduğu belirtilen Melihat Aytekin, doktorların çabalarına rağmen kurtarılamadı. 

Savcının incelemesinin ardından Aytekin'in cesedi, kesun ölüm nedeninin belirlenmesi için Bursa Adli Tıp Kurumuna gönderildi. Olayla ilgili soruşturma sürdürülüyor.

Sıradaki haber yükleniyor...
holder
SIRADAKİ HABER Halk otobüsünü durdurup basamakta ayakkabısının bağcıklarını bağladı