Köpek balıklarıyla yüzüyordu! Korku dolu anlar

Karayipler’de balayına çıkan çiftten Sarah Illig, köpek balıklarıyla yüzerken ısırıldı. Genç kadının ısırılma anlarını, eşi su altı kamerasıyla kaydetti.

12 Aralık 2017, Salı 13:01
A A
Köpek balıklarıyla yüzüyordu! Korku dolu anlar
ABD’li çift Evan Carroll ve Sarah Illig’in Karayipler’deki balayı, yaşadıkları korkunç olayla gölgelendi. Eşini su altı kamerasıyla kaydeden Evan Carroll, kadının etraftaki hemşire köpek balıkları tarafından ısırıldığını gördü.

Kolu ısırılan Sarah ise hızlı yüzerek kaçtı. Önce Evan’ın kendisine şaka yaptığını düşündüğünü anlatan kadın, “Önce suyun sesini duydum. Bir şey koluma baskı yaptı.


Kocamın bana şaka yaptığını düşündüm. Bir saniye geçmeden, ne kadar acıdığını anladım. Sonra benden büyük köpek balığının koluma yapıştığını gördüm. Çekilerek kaçtım” sözleriyle yaşadığı korkuyu anlattı.

Kolunun fotoğrafını paylaşan Sarah, önemli bir sağlık sorunu yaşamadığını söyledi. Bölgedeki hemşire köpek balıklarının, provoke edilmedikleri sürece, insanları ısırması çok nadir bir olay.Bundan dolayı da bu dev balıklar, bölgedeki turistlerin ilgisini çekiyor.

SON 24 SAATTE YAŞANANLAR

;
Sıradaki haber yükleniyor...

Kişisel verilere ilişkin aydınlatma politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için Kişisel verilere ilişkin aydınlatma metnimizi inceleyebilirsiniz.