KPSS sınav giriş belgesi açıklandı mı? Sınav yerleri belli oldu mu?

KPSS sınav giriş belgesi açıklandı mı? Sınav yerleri belli oldu mu?

KPSS A Grubu ve Öğretmenlik (GENEL YETENEK-GENEL KÜLTÜR, EĞİTİM BİLİMLERİ) testi 14 Temmuz'da gerçekleşecek. Sınava 10 gün kaldı ve sınav giriş belgeleri için beklentiler iyice artmış durumda... Peki sınav giriş yerleri bugün açıklanacak mı?

04 Temmuz 2019, Perşembe 11:02 Son Güncelleme:
YAZI BOYUTU
Abone Ol Google News

2019 yılının ilk KPSS sınavına 10 gün kaldı. Sınav günü yavaş yavaş yaklaşırken sınav giriş belgesi için beklentiler de gitgide artıyor. Beklentiler sınav yerlerinin bügün belli olacağı yönünde... Sınava girecekler yoğun bir şekilde "KPSS sınav giriş belgesi yayımlandı mı?" sorusunu yöneltiyor.

KPSS SINAV GİRİŞ BELGESİ NE ZAMAN YAYINLANIR?

KPSS Lisans sınav giriş belgeleri hakkında ÖSYM'den yapılmış bir duyuru henüz yok. Daha önce yaşanan süreçte her bir sınavın giriş belgeleri sınav tarihinden 10 gün önce açıklanmıştı.

2019 Kamu Personel Seçme Sınavı (KPSS) A grubu ve öğretmenlik, Genel Yetenek-Genel Kültür-Eğitim Bilimleri sınavı 14 Temmuz'da, 2019 KPSS A grubu ve öğretmenlik Alan Bilgisi 1. gün oturumları 20 Temmuz'da, 2. gün oturumları 21 Temmuz'da yapılacak. 2019 KPSS Öğretmenlik Alan Bilgisi (ÖABT) ise 28 Temmuz 2019'da gerçekleşecek.

Tüm bu sınavların sonuç tarihi ise 29 Ağustos 2019...

Sıradaki haber yükleniyor...
holder
SIRADAKİ HABER Kovid-19 tedbirleri kapsamında hafta sonu belirli saatlerde sokağa çıkma kısıtlamasına devam edilecek