Kristen Stewart Hollywood'da yaşadığı baskıyı anlattı

Yetenekli oyuncu Kristen Stewart Harper's Baazar dergisinin İngiltere sayısına verdiği röportajda özel hayatı yüzünden Hollywood'da yaşadığı sıkıntıları anlattı...

04 Eylül 2019, Çarşamba 10:42 Son Güncelleme:
A A
posta.com.tr Özel Haber

posta.com.tr Özel Haber

29 yaşındaki ünlü oyuncu Kristen Stewart Harper's Bazaar'a verdiği röportajda samimi açıklamalarda bulundu. Stewart cinsel yönelimleri yüzünden gördüğü baskıyı anlattı...

Hollywood'un en yetenekli genç kuşak oyuncularından olan Stewart yaşadığı ilişkileri basından saklamamayı tercih ediyor.

Kendini heteroseksüel, lezbiyen ya da biseksüel olarak tanımlamayı sevmeyen Stewart bu etiketlerden hoşlanmadığını zaman zaman belirtiyor.

Kristen Stewart 2 yıl süper model Stella Maxwell'le birlikte olmuştu. Yetenekli oyuncu bir süre de St. Vincent adıyla bilinen müzisyenle ilişki yaşadı.

Şu sıralar yazar ve senarist Dylan Meyer'la birlikte olan Stewart yine ilişkisini kimseye aldırmadan yaşıyor.

Ancak oyuncu verdiği röportajda bu durumun önüne engeller çıkardığını söyledi.

Stewart Hollywood'da kendisine bu şekilde yaşamaya ve kız arkadaşlarıyla el ele pozlar vermeye devam ettikçe önemli roller verilmeyeceğinin söylendiğini açıkladı.

Stewart'a 'Bir Marvel filminden rol kapmak istiyorsan aşk hayatına çeki düzen vermelisin' gibi baskıcı tavsiyeler, daha doğrusu üstü kapalı tehditler yöneltilmiş.

Kristen Stewart röportajda eski rol arkadaşı ve sevgilisi Robert Pattinson'la olan aşkına da değindi ve o dönemlerde önlerinde kendilerine örnek olacak birilerinin olmadığını ve ilişkilerinin yaşarken böyle şeyleri hiç dert etmediklerini anlattı.

Sıradaki haber yükleniyor...