Küçük çocukların çatıdaki oyunu yürekleri ağza getirdi

Küçük çocukların çatıdaki oyunu yürekleri ağza getirdi

Sultanbeyli'de iki küçük çocuğun çatıdaki tehlikeli oyunu yürekleri ağza getirdi.

01 Ekim 2020, Perşembe 12:23 Son Güncelleme:
YAZI BOYUTU
Abone Ol Google News

Sultanbeyli'de iki küçük çocuğun çatıdaki tehlikeli oyununu görenlere korku dolu anlar yaşattı. Bir süre çatıda oyun oynayan çocuklar çıktıkları penceren tekrar içeri girdi.

Bir binanın çatı katındaki evlerinin camından çıkan 2 küçük çocuğu çatıda gezmeye başladı. Çocukları görenler korku dolu anlar yaşadı. 2 ve 3 yaşındaki iki çocuğun çatıda gezerken gören komşuları çocukları uyarmaya çalıştı. Vatandaşlar ailenin sorumsuz davranışına tepki gösterdi. Bir süre çatıda kalan çocuklar tekrar çıktıkları camdan içeri girdi. Yürekleri ağza getiren o anlar cep telefonu kameralarına yansıdı.Bakanlık açıklama yaptı

Aile Çalışma ve Sosyal Politikalar Bakanlığı, Sultanbeyli'de çatıdaki iki küçük çocuğun yürekleri ağızlara getiren görüntüleriyle ilgili yazılı açıklama yaptı.

Bakanlıktan yapılan açıklamada şöyle denildi:

Bu görüntülere istinaden derhal İstanbul Aile, Çalışma ve Sosyal Hizmetler İl Müdürlüğümüz inceleme yapmış, aile ve çocuklar ile görüşme sağlamıştır. Ailenin ve çocukların durumunun takip edilebilmesi için Danışmanlık Tedbir kararı dün itibariyle alınmıştır. Çocukların üstün yararını gözeterek, gelişimleri üzerinde herhangi bir olumsuz etki oluşmaması için İl Müdürlüğümüz konuyu takibe devam edecektir.

DHA

Sıradaki haber yükleniyor...
holder
SIRADAKİ HABER Sınır ötesi için tezkere TBMM'de