Küçük İbo'dan Aleyna Tilki'ye eleştiri

Aleyna Tilki'nin en son sosyal medyaya yüklediği fotoğrafları olay olmuş, takipçileri Aleyna Tilki'nin uyuşturucu kullandığına dair endişelendiklerini dile getirmişlerdi. Bir televizyon programına katılan Küçük İbo, kendi gibi küçük yaşlarda şöhreti yakalayan genç şarkıcı için açıklamalarda bulundu

28 Mayıs 2019, Salı 15:03 Son Güncelleme:
YAZI BOYUTU
Abone Ol Google News

Her yaptığı olay olan genç şarkıcının son Instagram paylaşımları takipçilerini çok endişelendirdi. Sosyal medyada 2,2 milyon takipçisi olan Aleyna Tilki'nin son fotoğraflarına takipçilerinden yorum yağdı.

'SEN NE İÇİYORSUN?'

'SEN NE İÇİYORSUN?'

Genç şarkıcının ''Kıskan beni lütfen'' yazısıyla paylaştığı son fotoğraflarına, "Sen ne içiyorsun", "Kız bütün pozların esrar çekmiş gibi" gibi yorumlar yapıldı.

Kanal D'de yayınlanan 2. Sayfa programına konuk olarak katılan İbrahim Küçük, Aleyna Tilki'yi şu sözleriyle eleştirdi:

"Davranışlarını aşırı şöhrete ve zirvede olmasına bağlıyorum. Madde kullanım olayını aklıma bile getirmek istemiyorum.

'PSİKOLOJİK DESTEK ALMASI GEREKİYOR'

'PSİKOLOJİK DESTEK ALMASI GEREKİYOR'

Psikolojik destek alması gerekiyor. Ben almadım ama keşke zamanında alsaydım. Daha sağlıklı olurdu.

Bize yol gösteren yoktu o zamanlar. Aleyna biraz daha şanslı.

Menajerleri olsun, ekibi olsun, ona yol gösteren kişiler vardır."

KÜÇÜK İBO KİMDİR?

KÜÇÜK İBO KİMDİR?

21 Mart 1984 yılında Urfa'da dünyaya gelen Küçük İbo, İbrahim Tatlıses'in Urfa'da gerçekleşen bir konseri sırasında sahneye fırlayıp, mikrofonu kapınca şöhretin kapılarını aralamıştı. Asıl adı ise İbrahim Küçük.

Küçük İbo dizisi yayınlandığında, İbo henüz 12 yaşındaydı. Bir dönem Türkiye'nin en tartışılan konuları arasına giren Küçük İbo, büyüyüp genç bir adam oldukça, çocukluğunda kazanmış olduğu ünü yitirmeye başladı.

''Sesimin değişme ihtimali beni huzursuz etti ve ben o endişeyle yavaş yavaş geri çekildim'' itirafıyla ekranlardan uzaklaşma sebebini açıklayan Küçük İbo, 20 yaşındayken vatani görevini yapmak için Diyarbakır'a gitti. 

Sakarya Üniversitesi Elektronik Bölümü'nden mezun olan İbo, 2013 yılında 'Nerdesin' isimli bir albüm çıkarsa da yine beklediği yükselişi yakalayamadı.

Küçük İbo, şu an şöhret yıllarında aldığı bir evde ailesiyle birlikte yaşıyor ve üniversite yıllarında eğitimini aldığı işi yapıyor.

Bu Video
İlgini
Çekebilir
Sıradaki haber yükleniyor...
holder
SIRADAKİ HABER Zeynep Sever Demirel, kızına yüzme öğretti