Küçük yaşta estetik yaptıran ünlü isimler

Estetik operasyonların hiç olmadığı kadar popüler olduğu bir dönemdeyiz. Bu çağa erken katılan ünlüler bakın kimler...

10 Temmuz 2017, Pazartesi 07:54
A A

Güzelliği ile herkesi büyüleyen Defne Samyeli'nin kızı Deren Talu küçük yaşta estetik yaptıranlar arasında. Burun bölgesindeki değişim birkaç estetik operasyon geçirdiğini belli ediyor.

16 yaşındayken dudaklarını yaptıran Kylie Jenner, genç kızların estetik algısını değiştirdi. Henüz 19 yaşında olmasına rağmen sayısız operasyon geçiren Kylie Jenner'ın bundan sonra durup durmayacağı merak ediliyor.

Bir zamanlar kızları için eski karısıyla bir dargın bir darışık olan Rafet El Roman'ın büyük kızı olan Su El Roman'ın da estetik yaptırdığı eski fotoğraflara bakılınca anlaşılıyor.

İşte Su'nun şimdiki hali. 

Podyumların vazgeçilmez mankeni olan Bella Hadid'inde estetik yaptırdığı çok konuşulmuştu. Yüzüne uygulamış olduğu dolgular fark edilmeyecek gibi değil.

Medikal estetik uygulamaları yapan doktor ile fotoğraf çektiren Aleyna Tilki'nin de estetik operasyon yaptırdığı ortaya çıktı. Koyu ve çökmüş göz altları için kullanılan gözaltı ışık dolgusu yaptırdığı apaçık ortada.

Bu sene 20 yaşında olan Hailey Baldwin estetik operasyonlarına çok küçük yaşlarda başladı. lk estetiğini 14 yaşında yaptıran model şu ankinden daha yaşlı görünüyor.

19 yaşındaki genç yıldız Bella Thorne da son birkaç yıldır sürekli görüntüsünü güncelliyor.

Bir dönemin çocuk yıldızı olan Lindsay Lohan henüz çok gençken estetik operasyon dünyasına adım attı ve bir daha da çıkamadı.

Alessandra Ambrosio yaptırdığı estetiği şöyle anlatmıştı:  "Daha küçük bir çocukken model olacağımı biliyordum. Bunun için de o dönemde başımdan ayrı duran kulaklarımı iyice düzellttirmek istedim. Brezilya'da yaşadığım şehirde bir doktor buldum. Aslına bakılırsa bu tür bir operasyonu benden önce sadece bir kişiye yapmıştı. Ben ikinci hastası oldum. Gittim ona ameliyat oldum. Ama sonrası korkunçtu. Oluşan komplikasyonlar yüzünden büyük acılar çektim. Sonra da bir yıl boyunca çeşitli defalar operasyon geçirmek zorunda kaldım. "

Sıradaki haber yükleniyor...

Kişisel verilere ilişkin aydınlatma politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için Kişisel verilere ilişkin aydınlatma metnimizi inceleyebilirsiniz.