Kurban Bayramı mesajları… Sevdikleriniz için özel Kurban Bayram mesajları…

Kurban Bayramı mesajları… Sevdikleriniz için özel Kurban Bayram mesajları…

Kurban Bayramınız kutlu olsun! Bugün kardeşlik, yardımlaşma ve dayanışma ruhunu canlı tutulduğu Kurban Bayramı'nın birinci günü. Tüm İslam alemi bu hayırlı günde sevdiklerinin bayramını kutlamak ve bayram heyecanını yaşatmak için mesajlarını iletmek istiyor. Biz de sizin için en güzel Kurban Bayramı mesajlarını derledik. İşte sevdiklerinizle paylaşabileceğiniz en özel ve güzel mesajlar…

30 Temmuz 2020, Perşembe 13:50 Son Güncelleme:
YAZI BOYUTU
Abone Ol Google News

İslam alemi sabahın erken saatlerinde bayram namazını kılmak için camilere akın etti. Kurban Bayramı dileklerinin sevdikleriyle paylaşmak isteyenler internette sıklıkla kurban mesajları ile ilgili aramalar gerçekleştiriyor. İşte en özel Kurban Bayramı kutlama mesajları…

İşte en güzel Kurban Bayramı mesajları

 • Büyük milletimize, İslam alemine, barışa ve dayanışmaya her günkünden daha çok ihtiyacı olan bütün insanlığa mutluluk, huzur ve başarı getirmesini diliyorum."
 • Heyecan ve özlemle beklenen kutsal Kurban Bayramı geldi, hoşgeldin. Mübarek bayram ulusumuza sağlık, huzur, mutluluk, bolluk ve bereket getirsin. Hayırlı bayramlar dileğiyle.
 • Kardeşliğimizi daha da güçlendiren bu güzel bayram coşkusunun ülkemize, milletimize, İslam âlemine, tüm insanlığa barış, huzur, mutluluk ve hayırlar getirmesini Allah'tan temenni ediyorum.
 • Kestiğiniz kurbanlar kabul olsun.. İyi niyetle başladığımız her gün sevdikleriniz hep sizinle olsun... Kurban Bayramınız mübarek olsun.
 • Ömrümde ırmaklar vardır sularında hayallerimi yüzdürdüğüm, ömrümde sevdiklerim vardır bayramlar ayrı geçince üzüldüğüm. Kurban Bayramınız mübarek olsun!
 • Kainatın yaratıcısı ve alemlerin Rabbi yüce Allah'a sonsuz şükürler olsun! Kurban Bayramı bereketiyle, bolluğuyla gelsin, tüm insanlık icin hayırlara vesile olsun.
 • Güzellik, birlik, beraberlik dolu, her zaman bir öncekinden daha güzel ve mutlu bir Kurban Bayramı diler, büyüklerimizin ellerinden küçüklerimizin gözlerinden öperiz.
 • Kainatın yaratıcısı ve alemlerin Rabbi yüce Allah"a sonsuz şükürler olsun Kurban Bayramı bereketiyle, bolluğuyla gelsin, tüm insanlık için hayırlara vesile olsun. Bayramınız Kutlu olsun...
 • Bayramlar, insanlar arasındaki karşılıklı sevgi ve saygının perçinlendiği günlerdir. Bayramlar, insanların birbirleriyle olan dargınlıklarını unuttukları, barıştıkları, kardeşçe kucaklaştıkları günlerdir. Kurban Bayramınız mübarek olsun.
 • Bu mutlu günde, güzel insanlara, özel insanlara, hani vazgeçemediklerimize, sevgilerimizi, saygılarımızı, dualarımızı gönderiyoruz. Her gününüz bir bayram olsun.
 • Gülerek geldi Mübarek Kurban Bayramı, şimdi ellerim havada dua ediyorum Yaradan'ıma bu Mübarek Kurban Bayramında herkes mutlu olur inşallah dualarım Allah'ıma.
 • Bir avuç dua, bir kucak sevgi, sıcak bir mesaj, kapatır mesafeleri birleştirir gönülleri kalbiniz nur, haneniz huzur dolsun, Bayramınız mübarek olsun.


Sıradaki haber yükleniyor...
holder
SIRADAKİ HABER Cumhurbaşkanı Erdoğan'dan bayram mesajı