Kurşun dizisi final kararı aldı! Kurşun dizisi neden final yapıyor?

Kurşun dizisi final bölümü ile ekranlara gelecek. FOX TV ekranlarında başrollerinde Engin Altan Düzyatan ve Burcu Terzioğlu gibi oyuncular ile büyük beklentilerle başlayan Kurşun dizisi final yapıyor. Peki, Kurşun dizisi neden final yapıyor? Kurşun dizisi bu akşam yayınlanacak final bölümü ile ekranlara veda ediyor.

04 Aralık 2019, Çarşamba 19:28
A A
Kurşun dizisi final kararı aldı! Kurşun dizisi neden final yapıyor?

Kurşun son bölüm özeti

Kurşun dizisi final bölümüyle ekranlarda olacak.

İşte Kurşun 7. bölüm özeti

Babasının katilini bulabilmek adına, hukuk dışına çıkan Orhan, Fahri Önal’dan hiç ummadığı bir cevap alarak, kendisini yeni bir maceranın içerisinde bulur. “Babamı kim öldürdü” sorusu Orhan’ı hiç ummadığı bir isimle karşı karşıya getirir. Bu isim Leyla’yı da oyunun içine çekerek, Orhan ve Leyla arasında bir çatışmanın başlamasına sebep olur. Artık Orhan hem babasının katilini aramakta hem de Leyla’yı kaybetmemek için mücadele etmek zorundadır. ,

Kocasının öldürüldüğünü öğrenen Zehra aynı kaderi oğlunun da yaşamasından endişe ederek, Orhan’ı yolundan döndürmek için çabalar. Ancak Orhan kararlıdır yolundan dönmez. Orhan’ın babasının katillerinin açığa çıkacak olması, Kerim Paşa ve Nuri Kargı’nın kontrolü yitirmesine sebep olur, Orhan’a engel olmaya çalışmaları başlarına yeni belalar açar.

Kocasını kaybetmenin acısını üzerinden atamayan Gülce, yeni bir şokla karşılaşır, küçük Ozan kötü adamların kaybetmesin de kilit bir rol oynar. Hayatı boyunca Nuri Kargı’nın kızı olmasının bedelini ödeyen Leyla, şimdi de sevdiği adamı kaybetme tehlikesiyle karşı karşıyadır. Leyla’nın korkuları Orhan’ın çabası ve özverisi sayesinde boşa çıkar, Orhan ve Leyla yeni bir yola birlikte adım atarlar.

Kurşun dizisi final fragmanı 1


Kurşun dizisi final fragmanı 2


Sıradaki haber yükleniyor...
SIRADAKİ HABER Ünlülerin otomobilleri