Kurtlar Vadisi 3 gün önce bildi

Kurtlar Vadisi 3 gün önce bildi

Kurtlar Vadisi Pusu'nun son bölümünde 'Kazım Kaşifoğlu' karakterinin ölmesinin ardından Kaşif Kozinoğlu'nun ölmesi kafaları karıştırdı

14 Kasım 2011, Pazartesi 11:33 Son Güncelleme:
YAZI BOYUTU
Abone Ol Google News

Dizinin 123’üncü bölümünde diziye katılan “Kazım Kaşifoğlu” karakterinin, aslında Kozinoğlu’nu anlattığı öne sürülmüştü.

Oyuncu Sedat Savtak’ın canlandırdığı karakter, dizide Cumhurbaşkanını bile tehdit edebilecek derecede güçlüydü. Dizideki Kaşifoğlu karakterinin son bölümde Yeşil’i canlandıran “Kara”, Kaşifoğlu’nu öldürmek için yeniden sahaya iniyordu.

Dizinin bu zamanlaması, tartışmaları da beraberinde getirdi. Kurtlar Vadisi Pusu dizisinin, geçen perşembe yayınlanan 136.bölümünde, Kaşif Kozinoğlu karakterini, Kazım Kaşifoğlu adıyla canlandıran kahraman, için ölüm emri verilmişti.

Bu bölümün yayınlanmasından üç gün sonra Kaşif Kozinoğlu’nun Silivri’de şüpheli ölümü, kafaları karıştırdı.

Polat Alemdar, bu bölümde, uyuşturucu satıcısı Yaşar Katırcı’ya ‘Kaşifoğlu’nu (Kozinoğlu) teslim ediyor. Kızının ölümünden Kaşifoğlu’nu sorumlu tutan uyuşturucu ağası Yaşar Ağa, kızının Kurtlar Vadisi’nde, Kazim Kaşifoğlu, ölüme giderken polislerce kurtarıldı.

Devletin içinden bir birim, “O gizli tanık” diyerek, Yaşar’ın elinden Kaşifoğlu’nu kurtardı. Ancak, Yaşar Ağa’nın yardımcısı ilhan, “Kaşifoğlu azrailin ben olacağım. Seni öldüreceğim” diye bağırarak, Kaşifoğlu’nun polis aracıyla gidişine isyan etti.

Yaşar Ağa da, bir devlet yetkilisine, “O Kaşifoğlu’nu tahammüden öldüreceğim, itiraf ediyorum. Bana verin onu. Ben öldüremezsem, arkamdan gelenler öldürecek” diyerek, açıkca meydan okudu.

startFlvPlayer_Posta("divFlvPlayer6286","6286","201111","6286-7.jpg");

Sıradaki haber yükleniyor...
holder
SIRADAKİ HABER Serdar Ortaç: Seçil benim için son durak