Kusursuz görünmek isteyen gelinlerin gizli silahı: Tırnaklar

Her gelin adayı düğün günü kusursuz görünmek ister. Kusursuz görünüm için artık gelin adaylarının gizli silahı bakımlı ve stil sahibi tırnaklar

28 Nisan 2017, Cuma 12:02
A A

Gelin adaylarının düğün günleri için tırnak seçerken, düğün pastasından ya da gelin çiçeğinden bile ilham alabileceği tüyosunu veren Kalıcı Makyaj ve Güzellik Uygulamaları Uzmanı Emsal Doğan, prova yapmanın önemine vurgu yaptı. İşte Emsal Doğan'ın gelin adayları için verdiği tırnak tüyoları:

SON ANA BIRAKMAYIN!

SON ANA BIRAKMAYIN!

Makyajda olduğu gibi tırnaklarda da gelinler kendilerini uzman birinin ellerine bırakmalılar. Evlilik gününden en az 20 gün önce gelinlerin istedikleri model ve desenler belirlenmeli, provalar yapılmalı. Böylece hayallerindeki şekil, uygulama sırasında onları mutlu etmezse, başka tasarım bulmak için vakit kazanmış olurlar. Uygulamanın düğün gününden 3 gün önce yaptırılması yeterli. 

KONSEPTİNİZİ BELİRLEYİN!

KONSEPTİNİZİ BELİRLEYİN!

Tırnak konseptleri belirlenirken, düğünün önemli unsurlarından ilham alınabilir. Gelin çiçeğinize, evlilik yüzüğünüze ya da pastanıza uygun tırnaklar yaptırabilirsiniz. Çiçeği her zaman elinizde taşıyamazsınız ama tırnaklarınızda taşıyabilirsiniz. 3 boyutlu çiçeklerle bezenmiş tırnaklarla fark yaratabilir ya da renkli çiçek desenler ile zevkinizi ortaya koyabilirsiniz. Eğer evlilik yüzüğünüzde çok gösterişli taşlar yoksa gösterişli taşlardan oluşan bir tırnak tasarımı da tercih edebilirsiniz.

KARAKTERİNİZE UYGUN RENKLER SEÇİN!

KARAKTERİNİZE UYGUN RENKLER SEÇİN!

Masumluğun ve mükemmeliyetin simgesi beyaz, gelinlerin en çok tercih ettiği renkler arasında birinci sırada. 

Bu yıl modern ve trendlere uygun görünmek isteyen gelinler gülkurusu, metalik altın ve gümüş renklerine şans vermeli.  

Feminen taraflarını ön plana çıkarmak isteyen gelinler ise farklı tasarımlarda klasik frenchin taşlarla süslenmiş versiyonları, metalik ve asimetrik frenchleri kullanabilirler.

Sıradaki haber yükleniyor...