Kylie Jenner yine göğüslerini mi büyülttü

Sarı bikinisi ile Snapchat üzerinden bir fotoğraf paylaşan dünyaca ünlü yıldız Kylie Jenner göğüs büyütme ameliyatı olduğu konusunda iddialar dolaştı.

15 Haziran 2017, Perşembe 10:22 Son Güncelleme:
YAZI BOYUTU
Abone Ol Google News

Kylie Jenner’ın kozmetik markasını satmak için iç çamaşırlarıyla poz vermek gibi bir alışkanlığı var. Ancak geçtiğimiz hafta Forbes’un en genç 100 zengin listesinin birincisi olunca gördük ki bu yöntem gerçekten işe yarıyor! 19 yaşındaki ‘Keeping Up With The Kardashians’ yıldızı, çarşamba günü Instagram’da paylaştığı fotoğrafında yine iç çamaşırlarıyla poz verdi.

Paylaşımının altına herhangi bir açıklama yazmadı. Fotoğraf yeni de değildi, geçen hafta bir benzerini paylaşmıştı ancak göğüs dekoltesini göstermemişti. Aynı pozu Snapchat üzerinden de paylaştı ve rujunun rengini de yazdı. (Baby doll Matte)

 Snapchat'ten daha sonra bikinili bir fotoğrafını paylaşan genç yıldız acaba yine estetik ameliyatı mı oldu sorularını akıllara getirdi. Bu iddiaların ortaya çıkmasındaki en büyük neden Kylie Jenner'ın çektirdiği fotoğrafında göğüslerin büyümüş olması yatıyor.

Kylie Jenner sarı bikinisi ile Snapchat üzerinden paylaştığı fotoğrafı sonrasında birçok magazin sitesinde haberler dolaşmaya başladı. sosyal medya hesaplarında paylaştığı bikinili fotoğrafları ile son paylaştığı o fotoğraf karşılaştırıldığında Kylie Jenner'ın göğüslerinin daha büyük olduğu anlaşıldı. Bu olay akıllara ünlü ismin göğüs büyütme ameliyatı yaptığı konusunda iddiaları güçlendirdi.

Bu olayın açığa çıkmasının ardından birçok kişi Kylie Jenner'a sosyal medya üzerinden tepki yorumları attı. Birçok hayranı artık Jenner'ın estetik ameliyatı yaptığını kabul etmesini istedi. Kylie Jenner ise konu hakkında bir açıklama yapmadı.

Sıradaki haber yükleniyor...
holder