Kylie Jenner'dan ilişki durumuyla ilgili açıklama geldi

Salı günü gündeme bomba gibi düşen habere göre Kylie Jenner ve sevgilisi rapçi Travis Scott beraberliklerine ara vermişti. Bunun üzerine hemen ikiliyle ilgili aşk dedikoduları ortaya atıldı. Kylie Jenner'dan bu dedikodularla ilgili açıklama geldi...

05 Ekim 2019, Cumartesi 11:12 Son Güncelleme:
YAZI BOYUTU
Abone Ol Google News

Kylie Jenner cehpesinde sular durulmuyor. Salı günü kızının babası rapçi Travis Scott'la ilişkilerine ara verdikleri duyulan Jenner'ın hemen yeni bir aşka yelken açtığı konuşulmaya başlamıştı. Jenner bu durumu yalanlayan bir açıklama yaptı...

Ayrılık haberi duyulur duyulmaz Travis Scott'ın 27 yaşında bir model olan Rojean Kar'la ilişkisi olduğu ortaya atılmıştı. Ayrılık haberinden önce de zaten Kylie ve Travis'in arası bir süredir limoniydi. Buna sebep olaraksa Travis Scott'ın Kylie'yi aldattığı iddiaları gösteriliyordu.

Travis Scott ayrılık haberinden ve bir başkasıyla görüştüğü iddialarından sonra Instagram hesabından bir açıklama yaptı. Story bölümünden paylaştığı açıklama metninde Travis Scott bir insanın kendisiyle ilgili gerçek olmayan iddiaları görmesinin ne kadar üzücü olduğunu yazmıştı. Scottt bunların gerçek olmadığını, şu sıralarda kendi hayatı, işi ve ailesine yoğunlaştığını ve tek gerçeğin bu olduğunu hayranlarıyla paylaştı.

Öte yandan Kylie Jenner cephesinde de dedikodular ayyuka çıktı. Jenner'ın Travis Scott'la olan ilişkisine ara verdikten sonra yeni bir aşka yelken açtığı konuşulmaya başladı. Ancak bu yeni aşk tanıdık bir yüzden başkası değildi...

Kylie Jenner 2016 yılında birlikte olduğu müzisyen Tyga ile tekrar mı birlikte olmaya başlamıştı? Bu iddiaların ortaya atılma sebebi tam da Travis Scott'la ayrılık haberi geldikten sonraki gün sabaha karşı saat 2'de Tyga'nın stüdyosunun önünde arabasıyla görülmesiydi.

Kylie Jenner Tyga ile Travis Scott'ı tanımadan önce büyük bir aşk yaşamıştı. İkili son olarak ağustos ayında Sofia Richie'nin 21. yaş günü kutlamalarında bir araya gelmişlerdi. Birlikte oldukları dönemde tutkulu bir aşk yaşayan ikilinin Kylie'nin zor günlerinde tekrar yakınlaşabileceği aslında birçok insan için akla yatan bir fikir olarak görünüyor.

Oysa Kylie Jenner bunun aksini iddia ediyor. Şu sıralar Kylie de sadece işi ve ailesine, özellikle de kızı Stromi'ye eğilmek ve bunun dışında kalan şeylere kulaklarını tıkamak niyetinde. Başarılı bir iş kadını haline gelen ve tüm aile bireylerini geride bırakarak dünyanın en zengin genç insanı unvanını alan Jenner'ın zaten oldukça yoğun ve yorucu bir hayatı var.

Resmi Twitter hesabından bir açıklama yayınlayan ve tıpkı ayrıldığı sevgilisi Travis Scott gibi yeni aşk iddialarını reddeden Kylie internetin nasıl her şeyi olduğunda 100 kat daha dramatik hale getirdiğini, gece saat 2'de Tyga'nın stüdyosuna gitmediği, sadece arabasıyla oraya bir ortak arkadaşlarını bıraktığını yazdı.


Travis Scott'la aralarının gayet iyi olduğunu, arkadaşlıklarının evam ettiğini söyleyen Kylie şu anda ikisinin de ilk önceliğinin kızları Stormi olduğunu ısrarla vurguladı. İşte Kylie'nin açıklama yaptığı tweet'ler...

Bu Video
İlgini
Çekebilir
Sıradaki haber yükleniyor...
holder
SIRADAKİ HABER Ebru Polat annesinin sözünü dinledi, arkadaşıyla sevgili oldu