Kylie Jenner'ın 9 yıllık güzellik evrimi

Kylie Jenner, gösteri dünyasının en ünlü estetik dokunuşlarına sahip kişisi. Küçük yaşlardan itibaren saçlarıyla oynamaya başlayan Kylie, ilk dudak dolgusunu da yine çok gençken yaptı. Kylie Jenner'ın dış görünüşüyle ilgili takıntılı olduğu/olacağı belliydi. Çünkü dünyanın en güzel kadınlarını barındıran Kardashian ailesinden geliyordu. Salaş bir görünümünün olmasını beklemezdik değil mi... Peki 2011'den günümüze Kylie Jenner nasıl değişti ve güzelleşti? İşte yıl yıl Kylie Jenner'ın 9 yıllık güzellik evrimi!

14 Ağustos 2020, Cuma 13:14 Son Güncelleme:
YAZI BOYUTU
Abone Ol Google News
Bakışları bile masum

Bakışları bile masum

Günümüz Kylie Jenner'ını akınıza bir getirin. Kısık gözler, öne çıkarılmış dudaklar ve 'full' özgüven. Bu fotoğrafa baktığımızda henüz 16 yaşındaki Kylie'yi en çocuksu haliyle görüyoruz. Kaşlar incecik, dudakların bırakın dolgulu olmasını ruj tercihi bile olabildiğince soft.

Yeni yeni makyaj alıştırmaları

Yeni yeni makyaj alıştırmaları

Kylie Jenner'ın makyajında sadece siyah göz kalemi ve pembe parlatıcılar kullandığı günler. Yani hepimiz gibi

Sarılar geliyor

Sarılar geliyor

Kylie Jenner 18 yaşında... Saçlara yavaş yavaş sarılar eklenmeye başlanmış, kaşların da bugünkü şekli için ilk girişimler yapılmaya başlanmış. Bir kaş dokunuşu bile Kylie'nin daha yetişkin bir görünüme erişmesine yetmiş.

Yavaş yavaş başlıyor

Yavaş yavaş başlıyor

Kylie Jenner burada yavaş yavaş saçlarıyla oynamaya başladı artık. saçlarına yaptığı mavi dokunuşlar belki de ilk büyük değişimiydi. Dudaklardaki hafif dolgunluk ise yaşına uygun dururken çok da fark edilmiyor.

Ve tamamen

Ve tamamen

Kylie Jenner, 2015'te bir önceki fotoğrafta gördüğümüz mavi saçlarını bir adım daha öteye taşıyarak saçlarının tamamını soft maviye boyattı. Şimdiki feminen tarzıyla pek uyuşmasa da artık yetişkindi ve saçlarının tamamını boyatabiliyordu.

Bugünkü haline yaklaşıyor

Bugünkü haline yaklaşıyor

Kylie Jenner'ı artık katıldığı etkinliklerde bugünkü haline daha yakın bir görünümde görmeye başlıyoruz. Daha dolgun dudaklar, badem gözler, yoğun kirpikler ve daha brpnz bir ten. Kylie, 'Ben burdayım' demeye başlıyor.

Mint yeşili....

Mint yeşili....

Kylie'nin tarzıyla ilgili olarak kafasının karışık olduğunu 2015'te saçını mint yeşilnie boyamasıyla anlıyoruz. Bir önceki look'unda oldukça klasik görünen Kylie, bir anda Disney prenseslerini andırıyor.

İlk sarı saçlar

İlk sarı saçlar

Kylie Jenner, 2016 başında ilk kez saçını sarıya boyadı. Biz bu adımı 'Kylie'nin yetişkinliğine girişi' olarak adlandırıyoruz.

Rahat edemedi

Rahat edemedi

Kylie Jenner, sarı saçlarıyla çok rahat duramadı. Doğal saçlarına geri döndü ancak bir değişiklikle. Bu sefer saçları bob tarzı kesilmişti.

2016 MET Gala

2016 MET Gala

Kylie, bob tarzı kestiği saçlarıyla 2916 MET Gala'ya katılarak ikonik görünümünü pekiştirdi.

Gri saçlar geldi

Gri saçlar geldi

Kylie, 2017'de trend haline gelen gri rengi denemekte gecikmedi. Yüzündeki değişimler ise gözle hissediliyordu. Daha çekik ve badem gözler, daha ince bir yüz ve uzayan çene.

Kürkçü dükkanı

Kürkçü dükkanı

Ancak Kylie her zaman kürkçü dükkanına döndü. Her halükarda hep kestane saçlarına geri döndü. Kaşları da giderek belirginleşti, kavisi derinleşti.

Bazı şeylere veda

Bazı şeylere veda

Kylie, 2018'de kızının doğumuyla birlikte daha sade bir görünüme büründü. Dudak dolgularına veda ederken, saçlarını ise örgü ya da mnimal topuzlarla kullanmaya başladı.

Platinin gücü

Platinin gücü

2018 MET Gala'ya ise yaşıtlarına göre cesur bir look'la katıldı. Platin sarısı saçları bol taşlı elbisesiyle ikon lma yönünde ilerledi.

Daha doğal tonlar

Daha doğal tonlar

2019'da Kylie, saçlarında ışıltılar ve karamel tonları kullanmaya başladı. Bu tonlar Kylie'yi 90'lara döndürürken, bir hayli tazeledi.

Peki şu an nasıl?

Peki şu an nasıl?

Kylie şu an nasıl? Şimdilerde Kylie'yi ara ara bal rengi lensleriyle görüyoruz. İlk fotoğraftan şimdiye Kylie'de değişmeyen ufak tefek temel detaylar var. Kavisli ve belirgin kaşları, daima yoğun kullandığı kirpikleri ve karakterli saçları. Kylie Jenner, önümüzdeki yıllarda daha çok değişecek gibi duruyor.

Bu Video
İlgini
Çekebilir
Sıradaki haber yükleniyor...
holder
SIRADAKİ HABER Yetişkinlerde bebek saçlarını uzatmanın 10 yolu