Lady Gaga ilk kez konuştu: Evet, aşkı görmenizi istedik

Oscar gecesine damga vuran düet hakkında bir açıklama da olayın kahramanı Lady Gaga'dan geldi

28 Şubat 2019, Perşembe 16:50
A A

Tören gecesi rol arkadaşı Bradley Cooper ile birlikte Shallow şarkısını seslendiren ünlü şarkıcı, sahneden yayılan ve aşk söylentilerini körükleyen o anlar hakkında ilk kez konuştu.

Ünlü şarkıcı, "İnsanlar aşkı gördü, biz de zaten bunu istiyorduk" dedi. 

Jimmy Kimmel'ın programına konuk olan Lady Gaga, böylece A Star is Born filmindeki yönetmeni ve rol arkadaşı Bradley Cooper ile aşk yaşadıkları söylentilerine noktayı koymuş oldu. 

Ünlü şarkıcı, sahnede sergiledikleri performansın rollerinin bir parçası olduğunu vurguladı.

Lady Gaga "Shallow bir aşk şarkısı. ‘A Star is Born' filmi bir aşk öyküsü. Bu performans için bütün bir hafta çok çalıştık. Harikaydı ve performans açısından ikimizin de birbirimize yakın olmamız çok önemliydi" dedi.

Lady Gaga, sözün burasında geçmişte Tony Bennett ile çıktığı bir turneyi de hatırlattı. 

O turne sırasında da Bennett'ı kollarıyla sarmaladığını, ona sarıldığını söyleyen Lady Gaga "Eğer aşk şarkıları söylüyorsanız, insanlardan bunu hissetmesini istersiniz. Ben bir sanatçıyım ve güzel bir işimiz var" diye konuştu.

Oscar töreni sırasında Lady Gaga ve Bradley Cooper'ın gösterdiği performans ikisi arasında aşk söylentilerine yol açmıştı.

US Weekly dergisinin haberinde de Cooper'ın sevgilisi Rus model Irina Shayk'ın olup bitenlere "Onlar oyuncu, sahnede de karakterlerine büründüler" diye değerlendirme yaptığı belirtilmişti.


Lady Gaga, aldığı son ödülle aynı yıl içerisinde em Oscar, hem Grammy hem de Altın Küre kazanan tek kadın oldu.

Sıradaki haber yükleniyor...
SIRADAKİ HABER O sözler son anda engellenmiş: Senin o muhteşem bacakların!