Leğen kemiği sorusu fıs fıs İsmail'i yaktı

Çocuklar Duymasın dizisinin Fıs fıs İsmail'i Kim Milyoner Olmak İster'e yarışmacı olarak katıldı. 'Lakabı 'leğen kemiği' olan şarkıcı kimdir?' sorusunda jokerini kullanan Süleyman Yağcı

20 Ekim 2016, Perşembe 10:52 Son Güncelleme:
A A
Leğen kemiği sorusu fıs fıs İsmail'i yaktı
Atv ekranlarında yayınlanan Kim Milyoner Olmak İster programına yarışmacı olarak katılan Süleyman Yağcı, izleyenlere keyifli anlar yaşattı. Sempatik tavırları ile ekrandakileri güldüren Yağcı'nın kendisine yöneltilen sorulara doğru yanıt verdiği anlar ise görülmeye değerdi.

SEYİRCİ JOKERİNİ KULLANDI, ELENDİ


Baraj sorularına verdiği doğru yanıtlarla 15 bin liralık para ödülü almaya hak kazanan İsmail Yağcı'nın barajı geçtikten sonra karşılaştığı soruda seyirci jokerini kullanması ise elenmesine sebep oldu.


'TİNA NERELİYDİ?'


15 bin lira barajını geçtikten sonra 'Lakabı 'leğen kemiği' olan şarkıcı kimdir?' sorusu ile karşılaşan İsmail Yağcı'nın, 'A-Tina Turner, B-Shakira, C-Freddie Mercury, D-Elvis Presley' şıklarından Tina Turner'a takılması izleyenleri kahkahaya boğdu.  Tina Turner'ı tanımayan İsmail Yağcı'nın dünyaca ünlü ABD'li şarkıcının soy isminin yabancı olmadığını düşünmesi ise stüdyoda ilginç anlar yaşanmasına sebep oldu. Öyle ki, Yağcı, Selçuk Yöntem'e Turner'ın nerelli olduğunu dahi sorma ihtiyacı duydu.

İşte fıs fıs İsmail'in Kim Milyoner Olmak İster yarışmasındaki o anları

'Leğen kemiği' lakaplı şarkıcı kimdir?

Sıradaki haber yükleniyor...
SIRADAKİ HABER 2019’da kimler hangi ülkeyi tercih etti?