Leighton Meester ve Adam Brody'nin çocuklarıyla plaj keyfi

Bir dönem ekranlarda fırtına estiren 'Gossip Girl' adlı diziyle tanınan 34 yaşındaki Leighton Meester ile 'The O.C' adlı diziyle tanınan 40 yaşındaki Adam Brody, önceki gün iki çocuklarıyla birlikte plaj keyfi yaptı.

23 Eylül 2020, Çarşamba 12:58 Son Güncelleme:
YAZI BOYUTU
Abone Ol Google News

34 yaşındaki Leighton Meester ile 40 yaşındaki Adam Brody, bir süre önce ikinci bebeklerine kavuştu.

Meester ile Brody, geçtiğimiz gün hem 5 yaşındaki kızı Arlo Day'i ve bu ayın başında dünyaya gelen oğullarını da yanlarına alıp Malibu'da kumsala gitti.

Oğlunu emzirdi

Oğlunu emzirdi

Brody, kızı Arlo Day ile sörf yapıp dalgalarla oynarken Meester de henüz birkaç haftalık olan oğluyla ilgilendi. Meester bir ara bebeği kucağına alıp emzirdi.

Leighton Meester, 1986 yılında Teksas'ta dünyaya geldi. O sırada annesi uyuşturucu nedeniyle cezaevinde olduğu için 3 aylıkken bir akrabasının yayına yollandı. Annesi serbest kaldıktan sonra tekrar onun yanına döndü.

Bir diziyle şöhret geldi

Bir diziyle şöhret geldi

Leighton Meester ilk olarak Surface adlı dizide rol aldı. Daha sonra 23, Houses gibi yapımlarda kamera karşısına geçti. Fakat ona asıl şöhretini Gossip Girl adlı dizi kazandırdı. Adam Brody ise The O.C adlı diziyle adını duyurdu. Bu dizideki Seth Cohen rolü ona kendisinin bile beklemediği bir şöhret getirdi. Brody bir dönem aynı dizideki rol arkadaşı Rachel Bilson ile yaşadığı aşkla konuşulmuştu. Fakat daha sonra bu uzun ilişki bitti.


2014 yılında evlendiler

2014 yılında evlendiler

Leighton Meester ile Adam Brod, 2014 yılında evlendiler. Çift, yaklaşık bir yıllık bir flört döneminin ardından görkemli bir veda partisi yaptı ve sonra sadece aileleri ve yakınlarının katıldığı bir törenle dünyaevine girdi.

Bu Video
İlgini
Çekebilir
Sıradaki haber yükleniyor...
holder
SIRADAKİ HABER Hilal Özdemir yaşadığı zor günleri anlattı