Levent Oran yoğun bakımda! Levent Oran kimdir?

90'lı yılların sivri dilli TV fenomeni Levent Oran, kalp krizi geçirdi. Sanat dünyasından 'felaket tellalı' Onur Akay, 60 yaşındaki Oran'ın sağlık durumu hakkında bilgi verdi.

20 Kasım 2020, Cuma 15:30 Son Güncelleme:
YAZI BOYUTU
Abone Ol Google News

Levent Oran ismi , 90'lı yıllarda bir anda Türkiye'nin gündemine oturdu. Çıktığı canlı yayınlarda söylediği sözlerle herkesi hayretler içerisinde bırakan Oran, 2000'lere gelindiğinde adeta bir anda silindi.

2017 yılında kalp ameliyatı olup sağlığına kavuşan 60 yaşındaki Levent Oran, şimdi ise kalp krizi nedeniyle yoğun bakımda tedavi görüyor. Ses sanatçısı Onur Akay, "Levent Oran'ın durumu çok çok ağır. Arkadaşımız için dualarınızı esirgemeyin" ifadelerini kullandı.


Son dönemde özel tiyatrolarda rol alarak ve fal bakarak geçimini sağlayan Oran, 1960 yılında İstanbul’da dünyaya geldi. Gençlik yıllarında tiyatroya ilgi duyan, bir süre bankacılık yapan Levent Oran, TV'den para kazanamayınca şarkı söylemeye başlamıştı. 90’lı yılların fenomeni, bir dönem katıldığı programlarda yaptığı ses getiren yorumlarla adından sıkça söz ettirdi.


Levent Oran kimdir?

Levent Oran kimdir?

Son dönemde özel tiyatrolarda rol alarak ve fal bakarak geçinen Levent Oran, 1960 yılında İstanbul’da dünyaya geldi. Gençlik yıllarında tiyatroya ilgi duyan Oran, geçimini bir süre bankacılıktan kazandı. İçindeki şöhret aşkı onu, bazı programlara para karşılığı seyirci toplayan kişilerle tanışmasına vesile oldu ve ve katıldığı programlarda yaptığı ses getirecek yorumlarla da kendisini ön plana çıkarmayı başardı.

Bu Video
İlgini
Çekebilir
Sıradaki haber yükleniyor...
holder
SIRADAKİ HABER Metin Hara "Diploması olmadığı halde hasta tedavi etmek" suçlamasıyla hakim karşısına çıktı