LG G5 tamiri kolay mı?

LG G5 tamiri kolay mı?

LG G5 tamiri ile ilgili iFixit beklenen açıklamayı yaptı.

07 Nisan 2016, Perşembe 12:54 Son Güncelleme:
YAZI BOYUTU
Abone Ol Google News

 

LG G5 tamiri kolay mı, zor mu?

iFixit, popüler ürünleri inceleyerek, içerisindeki parçaları takipçileri ile paylaşıyor. Ardından cihazların sökülüp parça değişimi yapılabilmesi için gerekli araçları satıyor. Site aynı zamanda ürünlerin kolay tamir edilebilir olup olmadığını da inceliyor.

 

İki parçadan oluşan LG G5 gövdesi modüler bir yapıya sahip. Bu sebeple tamir konusunda bazı soru işaretleri vardı ancak iFixit bu soru işaretlerini giderdi. Site 10 üzerinden yaptığı derecelendirmede LG G5 modeline 8 puan verdi. 8 puan, cihazın kolay tamir edilebilir olduğu anlamına geliyor.

 

8/10 gibi bir puan almak cihazın hemen herkes tarafından kolaylıkla tamir edilebilir olduğu anlamına geliyor. Ancak tabii ki cihazınızın içini açmanızı önermiyoruz. Diğer yandan modüler bir telefona göre bu rakam oldukça etkileyici.

 

LG G5 modeli artık ülkemizde bekleniyor. Cihazın Türkiye fiyatı şimdilik 2299 TL olacak gibi duruyor. Ancak bu rakam net değil ve değişebilir. Telefonun satışa çıkması ise artık an meselesi. Kısa süre içerisinde satışa çıkmasını bekliyoruz.

 

lg-g5-tamiri-2

 

Huawei P9 ve P9 Plus resmi olarak duyuruldu!

Sıradaki haber yükleniyor...
holder
SIRADAKİ HABER Sosyal mesafeli tatil: Maldivler'de kiralık özel ada