LGS'ye giren öğrencinin cevap kağıdı kayboldu

LGS'ye giren öğrencinin cevap kağıdı kayboldu

Osmaniye'nin Kadirli ilçesinde Liselere Geçiş Sistemi sınavına giren Pınar Akbaş'ın sınavdan sonra cevap kağıdının kaybolduğu ortaya çıktı. "Tüm emeğim boşa gitti" diyen Akbaş, "Benim sınava girdiğim salonda arkadaşımda vardı beni sınavda o da gördü. Şu anda sınava hiç girmediğim görünüyor"dedi.

12 Temmuz 2020, Pazar 10:14 Son Güncelleme:
YAZI BOYUTU
Abone Ol Google News

Kadirli Şehit Musa Sarıgöz Ortaokul 8'inci sınıf öğrencisi Pınar Akbaş, 20 Haziran'da yapılan LGS sınavına yine kendi okulunda girdi. 16 Temmuzda sınav sonucunun açıklanmasını beklemeye başlayan aileye okuldan telefon gelerek öğrenci ile birlikte okula gelmeleri istendi. Öğrencinin annesi Sevgi Akbaş kızını da alarak okula gitti. Okul yetkilileri aileye öğrencinin sınav cevap kağıdının kayıp olduğunu ve Pınar Akbaş'ın bu konuda bilgisine başvuracaklarını söylediler. Sınav sonucunu beklerken aldığı bu haberle şok yaşayan öğrenciye sınava kesin girip girmediği soruldu.

"Tüm emeğim boşa gitti" 

Sınav sonrası üzerinde adının yazılı olduğu soru kitapçığını da aldığını söyleyen Pınar Akbaş, "Ben okulumda sınava girdim. Ancak geçtiğimiz hafta bizi okula çağırarak optiğimin kaybolduğunu söylediler. Sınava çok çalışmıştım tüm emeğim boşa gitti. 76 soru cevapladım. Bazı soruları da boş bıraktım. Benim sınava girdiğim salonda arkadaşımda vardı beni sınavda o da gördü. Şu anda sınava hiç girmediğim görünüyor" dedi.

Sıradaki haber yükleniyor...
holder
SIRADAKİ HABER Metrobüs sapığı, polisi taciz edince yakayı ele verdi