Lindsay Lohan’dan şaşırtan poz

Yaptıklarıyla sürekli adından söz ettiren ünlü oyuncu Lindsay Lohan, bu sefer de Instagram hesabından yaptığı paylaşımla dikkat çekti

28 Mart 2017, Salı 12:15
A A

Sosyal medya hesabından eskiye dair paylaşımlarını silen Lindsay Lohan, aynı zamanda bir tesettür koleksiyonu hazırlığına girerek dikkatleri üzerine çekmişti. 

Katıldığı programlarda da farklı bir hayat yaşamaya başladığına dair açıklamalarda bulunan Lindsay Lohan, kendisine yapılan eleştirilere hesabından yaptığı bir paylaşımla yanıt verdi.

KİTABI KAPAĞIYLA DEĞERLENDİRMEYİN

KİTABI KAPAĞIYLA DEĞERLENDİRMEYİN

Bir yatağa uzanmış şekilde verdiği pozu Arapça ve İngilizce bir metinle paylaşan Lindsay Lohan, bu kareye ‘Kitabını kapağıyla değerlendirmeyin’ notunu düştü.

Bu paylaşımın ardından daha bir gün bile geçmeden Hindu inancını temsil eden bir duruşla 'Namaste' yorumuyla bir paylaşım daha yapan Lindsay Lohan'ın kafası anlaşılan epey karışık.

Daha önce Kur'an-ı Kerim ile görüntülenen Lindsay Lohan; "Bir süre kutsal kitap Kur'an-ı Kerim üzerinde çalıştım. Teselliyi onda buldum. İslam çok güzel bir din ve ben maneviyata düşkün biriyim. Farklı dinler her zaman beni cezbeder" demişti.

Ayrıca Lindsay Lohan,  Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan ve eşi Emine Erdoğan ile Cumhurbaşkanlığı Külliyesi'nde bir araya gelmişti. 

Lindsay, Cumhurbaşkanına "Dünya 5'ten büyüktür" yazılı bir rozet armağan etmişti.

Sıradaki haber yükleniyor...

Kişisel verilere ilişkin aydınlatma politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için Kişisel verilere ilişkin aydınlatma metnimizi inceleyebilirsiniz.