Magazin haberleri: 5 dakikada magazin turu (10 Kasım 2021)

Kim kime ne demiş, kim nereye gitmiş ve neler yapmış? Hızlandırılmış bir magazin turuyla hepsine 5 dakikada hakim olabilirsiniz.

10 Kasım 2021, Çarşamba 08:33 Son Güncelleme:
YAZI BOYUTU
Abone Ol Google News
KONSERİ İÇİN 100 BİN LİRA HARCADI

KONSERİ İÇİN 100 BİN LİRA HARCADI

Demet Akalın, uzun bir aradan sonra İstanbul’daki ilk büyük konserini bu cumartesi Bostancı Gösteri Merkezi’nde verecek. Her yıl bu mekanda dev bir konser hazırlayan Akalın yine kesenin ağzını açtı. Toplamda 100 bin TL harcayan şarkıcı dans performansları, sahne tasarımı ve ışık şovuyla seyircilere büyük bir eğlence sunacak

YILBAŞI ÖNCESİ TURNE

YILBAŞI ÖNCESİ TURNE

Mustafa Ceceli ile eşi Selin İmer önceki gün Zincirlikuyu Zorlu Alışveriş Merkezi’ndeydi. Şarkıcı yeni bir konser maratonuna hazırlandığını belirtip “Yılbaşına kadar sürecek bir Avrupa turnesine çıkacağım, çok heyecanlıyım” dedi.

EVLENMEYİ DÜŞÜNMÜYORLAR

EVLENMEYİ DÜŞÜNMÜYORLAR

‘Mevlana’ dizisi için imaj değiştiren İlker Aksum önceki gün Akmerkez’deydi. Yeni barıştığı eski sevgilisi Şeyma Erdoğan ile alışveriş yaptı. Çift “Gördüğünüz gibi yine bir aradayız, gayet mutluyuz” dedi. Aksum evlilik ile ilgili sorulara ise “Biz şu an böyle iyiyiz, öyle bir düşüncemiz de yok” diye cevap verdi.

İŞTE İKİZLER

İŞTE İKİZLER

Fenerbahçe’nin eski yöneticisi Murat Aşık ile Beşiktaş’taki Meze 37’nin sahibi Gökçen Aşık 2019’da evlenmişti. 20 Eylül’de de çocukları Boğaç ve Bella’yı kucaklarına almışlardı. Çift ikizlerinin yüzünü ilk kez dün gösterdi. Murat Aşık, “Hayatın bir insana verebileceği en büyük armağan evlat sahibi olmak” dedi. Gökçen Aşık da “Böyle eşsiz bir duyguyu bana tattırdığı için eşime teşekkür ederim” diye konuştu.

3 AY BOYUNCA TEDAVİ ETTİRDİ

3 AY BOYUNCA TEDAVİ ETTİRDİ

Derin Mermerci yalısında 6’sı barınaktan 8 köpek besliyor. 300’den fazla sokak hayvanının bakımını da üstlenmiş durumda. Derin Mermerci bu kez Sinop’ta ayakları ileri derecede yanmış halde bulunan bir cana yardım eli uzattı. İstanbul’a getirttiği köpeği 3 ay boyunca yılmadan, usanmadan tedavi ettirdi.

BOĞAZ'DA SERGİ

BOĞAZ'DA SERGİ

Bebek’teki M Art Sanat Galerisi’nde ‘Joy’ adlı sergi açıldı. Deniz Açıkalın’ın küratörlüğünü, Işıl Oturuşoğlu’nun ev sahipliğini yaptığı sergide Seçil Erel ve Yiğit Yazıcı’nın eserleri var. Önceki gün Bebek Chilai’de düzenlenen açılış davetine de Belçim Bilgin, Cansel Kut gibi isimler katıldı. Sergiyi 12 Aralık’a kadar gezmek mümkün.

Bu Video
İlgini
Çekebilir
Sıradaki haber yükleniyor...
holder
SIRADAKİ HABER Birce Akalay: Ne gerekiyorsa yaparız