Magazin haberleri: 5 dakikada magazin turu (12 Kasım 2021)

Kim kime ne demiş, kim nereye gitmiş ve neler yapmış? Hızlandırılmış bir magazin turuyla hepsine 5 dakikada hakim olabilirsiniz.

12 Kasım 2021, Cuma 08:53 Son Güncelleme:
YAZI BOYUTU
Abone Ol Google News
ÖZGÜRLÜĞÜNE ÇOK DÜŞKÜN

ÖZGÜRLÜĞÜNE ÇOK DÜŞKÜN

Burcu Özberk, özgürlüğüne çok düşkün olduğunu söyledi. Kimsenin hayatına karışmasına izin vermediğini söyleyen oyuncu “Özgür olmak sorumluluklardan istediğin an kaçabilmek benim için. Cesur olabilmek. Kendi alanın için mücadele etmek. İnsanlar manipüle etmeye çalışıyor birbirini. Sevgilimizi bile başkalarına beğendirmek için sevmeye başlayacağız” dedi.

KEDİLERE KONSER

KEDİLERE KONSER

Songül Öden 2019’da oynadığı ‘Lal Hayal’ adlı oyunun müziklerini yapan Diler Özer’den def dersleri almıştı. Uzun zaman sonra defini sandıktan çıkaran oyuncu kedileri Ekrem ve Türkan’a küçük bir konser verdi. Bu pozu paylaşan Songül Öden “Tekrar başlıyorum Diler Özer ile çalışmaya. Ama şimdilik sadece Ekrem duysun” dedi.

SETTE ÜŞÜDÜLER

SETTE ÜŞÜDÜLER

Kanal D’nin reyting rekortmeni dizisi ‘Camdaki Kız’ın çekimleri son sürat devam ediyor. Önceki gün Balat sahilindeki çekimlerde çok üşüyen Feyyaz Şerifoğlu verilen şal ile kafasını örttü. Bu hali konserine eşarpla çıkan Justin Bieber’a benzetildi. Şerifoğlu’nun bu paylaşımına en az onun kadar üşüyen rol arkadaşları Tuğrul Tülek ve Selma Ergeç’ten cevap gelmesi gecikmedi. İkili battaniye ve şala sarındıkları kareye “Biz de” notunu düştü.

YAĞMUR VIZ GELDİ

YAĞMUR VIZ GELDİ

Tan Taşçı önceki akşam 13’üncü kez Harbiye Açıkhava’daydı. Bir anda fırtına çıkan konserde yağan yağmura rağmen 3 saat boyunca şarkı söyledi. Yağmurluklarla önlemini alarak gelen seyirci de şarkılara eşlik etti. Tan’a hareketli parçalarında oryantal Nebahat Şenel eşlik etti. Popçu sezonu 3 konser daha verip Harbiye’de 16 gece ile rekor kırarak kapatmaya hazırlanıyor.

Bu Video
İlgini
Çekebilir
Sıradaki haber yükleniyor...
holder
SIRADAKİ HABER Savaş Zafer, Melis Ketenci’ye yüzüğü taktı