Magazin haberleri: 5 dakikada magazin turu (20 Ağustos 2021)

Kim kime ne demiş, kim nereye gitmiş ve neler yapmış? Hızlandırılmış bir magazin turuyla hepsine 5 dakikada hakim olabilirsiniz.

20 Ağustos 2021, Cuma 09:54 Son Güncelleme:
YAZI BOYUTU
Abone Ol Google News
HAYALİ BÜYÜK

HAYALİ BÜYÜK

2016 Türkiye Güzeli Buse İskenderoğlu tacını taktığından beri sunuculuk yapıyor, bir yandan da oyunculuk eğitimi alıyor. Ama en büyük hayali; yurtdışında podyuma çıkmak. Bunun için de bir süredir Amerika ve İtalya’daki ajanslar ile irtibat halinde. 24 yaşındaki eski kraliçenin kendine güveni tam.

BODRUM’DA YUNAN GECESI

BODRUM’DA YUNAN GECESI

Cemiyet hayatının ünlü isimleri, Bodrum Nef Reserve Gölköy’deydi. ‘Greek Night’ konseptli özel davete katıldılar. Yunan sanatçı Gallis’in şarkıları eşliğinde eğlendiler. Gecede, haciz memurlarının önceki gün İstanbul’da arayıp bulamadığı Uğur Akkuş da vardı.

HOBBİT KÖYÜ’NDE KUTLAMA

HOBBİT KÖYÜ’NDE KUTLAMA

Aydilge ile keman sanatçısı Utku Barış Andaç evlilik yıldönümlerini Darıca Hobbit Köyü’nde kutladı. Çift, Yüzüklerin Efendisi filmindeki Hobbitler’den esinlenerek hazırlanan köyde eğlenceli anlar geçirdi. Aydilge, “Benim de boyum 1.56 olduğu için burada çok mutluyum. İnsanları; zengin-fakir, güzel-çirkin, şişmanzayıf diye ayıranların bu hayali kahramanlardan öğrenecekleri çok şey var” dedi.

ANALI KIZLI ALIŞVERİŞ

ANALI KIZLI ALIŞVERİŞ

Galatasaraylı Arda Turan’ın eşi Aslıhan Doğan Turan önceki gün annesi Güler Doğan ile İstinyePark’taydı. Birlikte mağazaları dolaştıktan sonra Masa Restaurant’ta yemek yediler. Fenerbahçeli Mesut Özel’in eşi Amine Gülşe de aynı alışveriş merkezinde kızı Eda ile gezdi. Daha önce oyunculuk yapan Amine, “Şu an için yeni bir proje yok. Zamanımı kızımla geçiriyorum” dedi.

EL ELE SPOR

EL ELE SPOR

Allan Hakko ile Merve Oflaz’ın ilişkisi geçen yaz başlamıştı. Kısa süre önce Çeşme’de tatil yapan sevgililer, İstanbul’a döndü. Önceki gün Etiler Beyaz Fırın’da baş başa kahvaltı yaptılar. Ardından el ele yürüyüşe çıktılar. m Hakan KIRARSLAN

İŞ İNSANIYDI ŞARKICI OLDU

İŞ İNSANIYDI ŞARKICI OLDU

Türkiye’ye yatırım yapmak için Arnavutluk’tan gelen iş insanı Sarah Haderi’nin hayalleri İstanbul’da gerçek oldu. Nokta Müzik etiketiyle ‘Kapılar Duvar’ şarkısıyla herkesi şaşırtan Haderi, ilk single çalışmasının klibini İstanbul’da çekti. Haderi, “Dünyada dolaşmadığım yer kalmadı. Ama İstanbul başka, aşığım. Müzik de, motivasyon kaynağım” dedi.

Bu Video
İlgini
Çekebilir
Sıradaki haber yükleniyor...
holder
SIRADAKİ HABER Aslı Enver'den tatil paylaşımı