Magazin haberleri: 5 dakikada magazin turu (6 Ağustos 2021)

Kim kime ne demiş, kim nereye gitmiş ve neler yapmış? Hızlandırılmış bir magazin turuyla hepsine 5 dakikada hakim olabilirsiniz.

06 Ağustos 2021, Cuma 08:25 Son Güncelleme:
YAZI BOYUTU
Abone Ol Google News
ANNEDEN ÖPÜCÜK

ANNEDEN ÖPÜCÜK

1992 Türkiye Güzeli Özlem Kaymaz’ın Hollandalı eski eşi Watze de Vries’ten olan çocuklarından en küçüğü Dante’nin geçtiğimiz günlerde doğum günüydü. Özlem Kaymaz, Dante için küçük bir kutlama düzenledi.

BURUK KONSER

BURUK KONSER

Yaz konserleri, pandemide iki yıla yakın çalışamayan müzisyenleri daha fazla mağdur etmemek adına sürse de buruk geçiyor. Önceki akşam Harbiye’de sahne alan Edis “Orman yangınlarında hayatını kaybeden tüm canlılarımızı anıyorum. Bugün aldığınız tüm biletler bölgede ihtiyacı olanlara iletilecek” dedi. Turkcell Vadi Açıkhava’da konser veren Kenan Doğulu ise organizasyon ekibine fotoğraf çekilmemesi konusunda ricada bulundu. Bu arada eşi Beren Saat de kendisini kulisten destekledi. n Hakan KIRARSLAN

ABİLERİ YALNIZ BIRAKMADI

ABİLERİ YALNIZ BIRAKMADI

Teknik Direktör Yılmaz Vural ile eşi Seda Vural’ın oğlu Yılmaz 2010’da dünyaya gelmişti. Futbolcu olmak isteyen Junior Yılmaz’ın dün doğum günüydü. 11 yaşına bastı. Yılmaz Vural’ın Almanya’da yaşayan İsmet Vural’dan doğan oğulları Emre ve Can da mini kutlamada kardeşlerini yalnız bırakmadı. Seda Vural oğlu için “Hayatımıza anlam kattı, bizi biz yaptı” dedi.

AİLECE ALIŞVERİŞ

AİLECE ALIŞVERİŞ

Sakarya milletvekili ve eski milli motosikletçi Kenan Sofuoğlu önceki gün İstinyePark’taydı. 2014’te evlendiği Julia Looman, çocukları Mahir ve Zayn ile birlikte alışveriş yaptı. Kenan Sofuoğlu motor tutkunu hayranlarının fotoğraf isteklerini de geri çevirmedi.

ANILARI CANLANDI

ANILARI CANLANDI

Ahu Aysal’ın Bodrum Gündoğan’da sattığı evi, yaz başında Dozo Beach Club&Restaurant olmuştu. Ahu Aysal ile Fatih Ürek, Besim Kazado’nun işlettiği Dozo’da geçenlerde düzenlenen tadım günlerine katıldı. Ahu Hanım’ın yıllarını geçirdiği yazlıkta anıları canlandı.

Bu Video
İlgini
Çekebilir
Sıradaki haber yükleniyor...
holder
SIRADAKİ HABER Alişan arazi aracı aldı! İşte fiyatı