Magazin haberleri: 5 dakikada magazin turu (6 Kasım 2021)

Kim kime ne demiş, kim nereye gitmiş ve neler yapmış? Hızlandırılmış bir magazin turuyla hepsine 5 dakikada hakim olabilirsiniz.

06 Kasım 2021, Cumartesi 13:02 Son Güncelleme:
YAZI BOYUTU
Abone Ol Google News
MUTLU VE HUZURLU

MUTLU VE HUZURLU

Pelin Öztekin, Berk Uğuz’dan ayrıldığından beri yalnızdı. Kısa süre önce kalbini iş insanı Alican Tabak’a kaptırdı. Görenler, Kaş’ta tatil yapan sevgilileri birbirlerine çok yakıştırıyor. Pelin Öztekin’in de yakınlarına “Uzun süredir ilk kez böyle mutlu ve huzurluyum” dediği söyleniyor.

‘AYNASIZ’LAR BULUŞTU

‘AYNASIZ’LAR BULUŞTU

Tolgahan Sayışman’ın hem yapımcılığını, hem de başrolünü üstlendiği ‘Aynasız’ filminin çekimleri Antalya’da başlıyor. 4 hafta sürecek. Kadroda yer alan Erdal Özyağcılar, Algı Eke, Sarp Bozkurt, Öznur Serçeler, Serdar Burak Şanal, Çağla Boz, Aslıhan Karalar ve Barbaros Dikmen, Antalya’ya uçmadan önce Samimiyet adlı lokantada buluşup yemek yedi.

Hakan KIRARSLAN

GALAYA YILDIZ YAĞDI

GALAYA YILDIZ YAĞDI

Gökçe Bahadır, Barış Arduç, Salih Bademci ve Metin Akdülger’in başrolünde olduğu dizi film ‘Kulüp’ün galası Salt Gala’da yapıldı. Geceye dizi ekibinin dışında birçok ünlü de katıldı. Galaya eşi Beren Saat ile gelen Kenan Doğulu “4. bölüme bir şarkımı verdim. ‘Kulüp’ ile aramızda duygusal bağ oluştu” diye konuştu. Barış Arduç ile Gökçe Bahadır ise dizide oynadıkları için çok şanslı olduklarını söyledi.

4 GÜNLÜK FANATİK

4 GÜNLÜK FANATİK

Bengü iş insanı Selim Selimoğlu ile 2018’de evlenmiş, Ağustos 2019’da kızı Zeynep’i dünyaya getirmişti. Oğulları Selim de 4 gün önce doğmuştu. Aynı zamanda Rizespor Başkan Yardımcısı olan Selim Selimoğlu bebeğine hemen özel forma yaptırdı. Dün maaile formalarını giyip Rizespor’un Alanya ile yaptığı maçı izlediler.

Bu Video
İlgini
Çekebilir
Sıradaki haber yükleniyor...
holder
SIRADAKİ HABER Zor günleri atlatmaya çalışan Alişan'dan yeni kare