Magazin Turu: Bengü hem işte hem de aşkta kazandı

Şu aralar magazin gündemi dolu dolu... Bir türlü durulmayan magazin ortamında ise yaşananları takip etmek zorlaşıyor. Ama merak etmeyin PAZAR POSTASI kaçıranları Magazin Turu'na çıkarıyor. İşte Suna Akyıldız'ın hazırladığı MAGAZİN TURU!..

08 Ekim 2017, Pazar 13:32 Son Güncelleme:
YAZI BOYUTU
Abone Ol Google News

Bengü altı aydır iş adamı Selim Selimoğlu ile aşk yaşıyor. Çok iyi bir yaz sezonu geçirdiğini söyleyen Bengü, “Hem aşkta hem de işte şanslı bir dönemdeyim. Selim benim uğurum” dedi. Yaz boyunca 50 konser verdiğini söyleyen Bengü 3,5 ayda 2 milyon lira kazandı.

DEKORASYON SEVGİLİYE EMANET

DEKORASYON SEVGİLİYE EMANET

Burcu Esmersoy 1 ay önce iş adamı Berk Suyabatmaz ile flört etmeye başlamıştı. Anadolu Yakası’nda oturan Berk Suyabatmaz, Nişantaşı’na taşınmaya karar vermiş. Kiraladığı dairenin dekorasyonunu da zevkine çok güvendiği Burcu Esmersoy’a emanet etmiş. Bu arada Burcu Esmersoy, Emirgan’da oturuyor.

TUTUMLU HADİSE

TUTUMLU HADİSE

Hadise başkaları gibi parasını öyle har vurup harman savurmaz. Tutumludur. Makyajından kıyafetine kadar hiçbir şeye kuruş harcamadığı söylenir. Hatta geçenlerde İstanbul dışında bir düğüne davetliymiş. Kendine sponsor olan firmalardan birini arayıp makyöz istemiş! Kardeşi Derya Açıkgöz de bu sponsor nimetlerinden ziyadesiyle faydalanıyormuş.

KOLTUKLAR BERKAY'DAN

KOLTUKLAR BERKAY'DAN

Demet Akalın altı ay önce 18 milyon liraya, Beykoz’dan lüks bir villa satın almıştı. Dekorasyonu için de servet harcamış, yakın dostlarına ev hediyesi almalarını rica etmişti. Yakın dostu Berkay da, Demet’e toplam 15 bin liraya berjer koltuk almış.

BÖLÜM BAŞINA 100 BİN LİRA

BÖLÜM BAŞINA 100 BİN LİRA

Şarkıcı Kibariye, Sinan Çetin’in çekmeyi planladığı ‘Perihan Abla’ dizisinin yeni versiyonu için teklif almıştı. Bölüm başı 100 bin lira isteyince Sinan Çetin şok olmuştu. Kibariye başka bir yapım şirketi ile anlaştı. Hem de bölüm başına 100 bin liraya. Star TV’de ekrana gelecek dizinin senaryosu bitmek üzere. Kibariye oyunculuk dersleri almaya başladı.

TEKLİFLERİ REDDETTİ

TEKLİFLERİ REDDETTİ

Murat Yıldırım, Faslı model-oyuncu İmane El Bani ile Aralık 2016’da evlenmişti. Yengeye hem yurt dışından, hem Türkiye’den oyunculuk teklifi yağıyor. İmane El Bani ise “Tercih edilmek, istenilmek gurur verici. Ama şu an gündemimde sadece Murat var” diyerek teklifleri kibarca reddediyor.

Bu Video
İlgini
Çekebilir
Sıradaki haber yükleniyor...
holder
SIRADAKİ HABER Pelin Akil'den Anıl Altan'a dikkat çeken yorum!