Magazin 48. Pantene Altın Kelebek Ödülleri canlı izle

48. Pantene Altın Kelebek Ödülleri canlı izle

Paylaş
48. Pantene Altın Kelebek Ödülleri canlı izle

Bu yıl 48. düzenlenen Pantene Altın Kelebek Ödülleri Kanal D ve Teve2 ekranlarında canlı yayınla seyirciyle buluşuyor. Sinema, televizyon ve müzik dünyasının en iyilerine verilen Pantene Altın Kelebek Ödülleri, 48’inci kez sahiplerini bulacak. Pantene Altın Kelebek Ödüllerini izlemek ve kaçırmak istemeyenler için canlı izleme linki haberimizde.

Cem Davran ve Çağla Şikel'in sunumuyla Pantene Altın Kelebek Ödül Töreni bu yıl 48. düzenleniyor. Pantene Altın Kelebek Ödül Töreni'ni canlı izlemek için haberimizdeki linke tıklayın.

Haberin Devamı

PANTENE ALTIN KELEBEK ÖDÜLLERİ ORTAK YAYINLA EKRANLARDA

Sinema, televizyon ve müzik dünyasının nabzını tutan, Türkiye’nin en uzun soluklu ödül organizasyonu Pantene Altın Kelebek Ödülleri’nin 48’incisi bu gece düzenleniyor. Zorlu PSM’de gerçekleşen görkemli tören, saat 19.00’da kırmızı halı seremonisiyle başladı. teve2 gece boyunca canlı yayın yapacak. Kanal D de 19.30’dan itibaren 1 saat boyunca töreni izleyicisiyle buluşturacak.

İŞTE SAHNENİN YILDIZLARI

Çağla Şıkel ve Cem Davran’ın sunacağı 48. Pantene Altın Kelebek Ödül Töreni, Türkiye’nin yıldız isimlerini aynı çatı altında buluşturacak. Gece ünlü sanatçıların şovlarıyla renklenecek.

31 yıl sonra yeniden bir araya gelen İzel Çelik Ercan ile rap dünyasının sevilen ismi Sefo şarkılarıyla coşturacak. Komedyen Yasemin Sakallıoğlu da stand-up şovuyla izleyicilere keyifli dakikalar yaşatacak.

Haberin Devamı

Kırmızı halıda şıklık yarışı yaşanıyor. Kelebek yazarı Orkun Ün ve Tara De Vries bu özel gecede davetlilerle röportaj gerçekleştiriyor.
Ercan Saatçi, İzel Çeliköz ve Çelik Erişçi, bir döneme damga vuran şarkılarını bu kez Pantene Altın Kelebek sahnesinde seslendirecek.

Sefo da gecede sahneye çıkacak.

Komedyen Yasemin Sakallıoğlu stand-up şovuyla izleyicilere keyifli dakikalar yaşatacak.

PANTENE ALTIN KELEBEK ÖDÜLLERİ CANLI İZLEMEK İÇİN TIKLAYIN.