Magazin Bekir Aksoy'un oğlu 3 yaşında sergi açıyor

Bekir Aksoy'un oğlu 3 yaşında sergi açıyor

Paylaş
Bekir Aksoy'un oğlu 3 yaşında sergi açıyor

Ünlü oyuncu Bekir Aksoy'un ikinci evliliğinden dünyaya gelen oğlu 3 yaşındaki oğlu Emir resim sergisi açacak. Bekir Aksoy, serginin ardından Guinness Rekorlar Kitabı için başvuruda bulunacaklarını açıkladı.

Bekir Aksoy ilk göz ağrısı Emir’in annesi Derya Çavuşoğlu’ndan 2017’de boşanmıştı. İkinci evliliğini 2019’da Nazife Oğlakçıoğlu ile yapmış, Mart 2020’de oğlu Asil’i kucağına almıştı. Dün ailece Nişantaşı’ndaydılar. Asil’i market arabasına oturtmuş, gezdiriyorlardı. Bekir Aksoy 3 yaşındaki oğlunun yarın resim sergisi açacağını söyledi.

Haberin Devamı

GUINNESS’E BAŞVURU

Oyuncu, Asil’in daha 2 yaşında annesinin makyaj malzemelerini kullanarak resim yapmaya başladığını belirtip “6 ayda 80 resme imzasını attı. Sanırım ‘Dünyanın En Küçük Ressamı’. Ayrıca 17 Mart, Asil’in doğum günü. Önce sergi salonunda kutlama yapacağız. Sonra da Guinness Rekorlar Kitabı için başvuruda bulunacağız” diye konuştu. 


 

‘BEN YETİŞKEN BİR RESSAMIM’

Asil Aksoy’un ‘Ben Yetişken Bir Ressamım’ adlı ilk kişisel sergisi yarın Teşvikiye’deki Selahattin Kara Art Studio’da, saat 16.00’da.