‘Bir derdim var' herkesi ekrana kilitleyecek! Bu dizi çok konuşulacak
![‘Bir derdim var' herkesi ekrana kilitleyecek! Bu dizi çok konuşulacak](https://image.posta.com.tr/i/posta/75/0x410/654bf607e4bfdd09641d32f3.jpg)
Kanal D’nin yeni ve iddialı dizisi bu akşam başlıyor. Zengin bir kadrosu var.
Birce Akalay, Mert Fırat, Engin Hepileri, Başak Gümülcinelioğlu, Neslihan Arslan, Erdem Şenocak, İdil Sivritepe ve genç yıldız adayları. Oyuncular diziyi anlattı...
AŞKA KAPALI
BİRCE AKALAY: ‘Psikiyatrist Nilüfer’, küçük yaşta yaşadığı travmalar sebebiyle delüzyonel bozukluğu olan bir kadın. Peki nedir bu delüzyonel bozukluk derseniz; aşırı stres ve baskı altındayken kendisinin 15 yaşındaki versiyonunu görüyor ve onunla konuşuyor. Aşka kapıları kapalı, çünkü kimsenin onu anlayamayacağını biliyor.
İDEALİST
MERT FIRAT: ‘Savcı Ömer’, özel yaşamı ile işini çok net bir şekilde ayıran bir kişi. Keskin duvarları olan ama içinde de fırtınalar kopan, bunu belli etmeyen biri. ‘Ömer’ benim için heyecan verici.
HIRSLI
ENGİN HEPİLERİ: ‘Savaş Dönmez’ hırslı bir nöropsikiyatrist. Mesleğine ömrünü adamış. Belki de her şeyi mesleği ile tatmak istiyor. Dolayısıyla eğlencesi ve hırslarıyla rengarenk bir adam.
SIRDAŞ
ERDEM ŞENOCAK: ‘Yusuf Eymen’, ergen ve çocuk psikiyatri kliniği uzman doktorlarından. Hastalarına karşı şefkatli, meslektaşlarına karşı anlayışlı biri. Yirmi yıllık dostu, klinik şefi Nilüfer Toska’nın tek sırdaşı ve aynı zamanda onun doktoru.
ŞEFKATLİ
BAŞAK GÜMİLCİNELİOĞLU: ‘Sibel’ yetimhanede büyüdüğü için asla hiçbir çocuğun ne ailesi ne bir başkası tarafından haksızlığa uğramaması ve her anlamda şefkat görebilmesi adına sürekli çabalayan bir sosyal hizmetler uzmanı. Yumuşak ruhlu ve hakkaniyetli.
Günlük burç yorumları! Filiz Özkol yazdı: Başak, Akrep, Balık ve diğer burç yorumları
'Bugün ne pişirsem' diyenlere günün menüsü (27 Temmuz 2024)
Türkiye'de keşfedildi! Muğla'nın yeni gözdesi 'Muğla emceği' görenleri şaşırtıyor, önemi dudak uçuklatıyor
Kilosu 4 TL'ye düştü! Afyonkarahisar'da hasadı başladı, herkes kilo kilo alıyor, basurun kökünü kurutuyor, herkes ayıla bayıla yiyor vücuda enerji yüklüyor
İbrahim Saraçoğlu öneriyor! Kaşık kaşık tüketince vücuda enerji veriyor, kan değerlerini yükseltiyor, yüze renk katıyor, kolesterol seviyelerini yere çakıyor