Magazin Demirören Medya'ya ödül yağmuru

Demirören Medya'ya ödül yağmuru

Paylaş
Demirören Medya'ya ödül yağmuru

Geçtiğimiz gün gerçekleşen Magazin Gazetecileri Derneği Altın Objektif Ödülleri ve Uluslararası Başarı ve Kariyer Ödülleri’nde Demirören Medya çok sayıda ödüle layık görüldü.

Kanal D’nin Ay Yapım imzalı sevilen dizisi ‘Yargı’ya Magazin Gazetecileri Derneği Altın Objektif Ödülleri’nden 3 büyük ödül birden geldi.

Haberin Devamı

Geçen sezon 20’den fazla ödüle layık görülen ‘Yargı’ dizisi ikinci sezonuna da ödüllerle başladı. Dün gece gerçekleşen Magazin Gazetecileri Derneği Altın Objektif Ödülleri’nde “Yılın En İyi Dizisi” ‘Yargı’ seçilirken “Yılın En İyi Kadın Oyuncusu” ödülü Pınar Deniz’in, “Yılın En İyi Erkek Oyuncusu” ödülü de Kaan Urgancıoğlu’nun oldu.

Geceye dizinin yapımcısı Kerem Çatay, yönetmeni Ali Bilgin, senaristi Sema Ergenekon’un yanı sıra oyuncu kadrosundan Kaan Urgancıoğlu, Pınar Deniz, Mehmet Yılmaz Ak, Uğur Aslan, Arda Anarat, Zeyno Eracar, Nilgün Türksever, Merih Ermakastar, Zeynep Atılgan, Dilara Çakır, Yiğit Kalkavan ve Onur Tekin katıldı. Hep birlikte ödül sevinci yaşayan ekip alkışları da topladı.

Haberin Devamı

“YILIN EN İYİ DRAM DİZİSİ” CAMDAKİ KIZ

Kanal D’nin, yapımını OGM Pictures’ın üstlendiği, Gülseren Budayıcıoğlu’nın aynı adlı romanından uyarlanan ve gerçek bir hayat hikayesini konu alan dizisi “Camdaki Kız” Magazin Gazetecileri Derneği Altın Objektif Ödülleri’nde “Yılın En İyi Dram Dizisi” seçildi.

“YILIN EN İYİ KADIN DRAM DİZİ OYUNCUSU” BURCU BİRİCİK

Her perşembe akşamı ekrana gelen Kanal D’nin sevilen dizisi Camdaki Kız’ın başrol oyuncusu Burcu Biricik Magazin Gazetecileri Derneği Altın Objektif Ödülleri’nde “Yılın En İyi Kadın Dram Dizi Oyuncusu” ödülünün sahibi oldu.

“YILIN HABERİ” İBRAHİM KONAR – KANAL D HABER

Kanal D Haber’in başarılı muhabiri İbrahim Konar Magazin Gazetecileri Derneği Altın Objektif Ödülleri’nde “Cüneyt Arkın’ın son röportajı” haberi ile “Yılın Haberi” ödülünün sahibi oldu.


“YILIN MAGAZİN PROGRAMI” MAGAZİN D

Kanal D’nin sunuculuğunu Tara de Vries’in üstlendiği sevilen magazin programı Magazin D Magazin Gazetecileri Derneği Altın Objektif Ödülleri’nde “Yılın En İyi Magazin Programı” seçildi. Ödülü Magazin D Yayın Yönetmeni Timuçin Güner teslim aldı.


 “YILIN EN İYİ ERKEK PROGRAM SUNUCUSU” UĞUR ÖNVER - CNN TÜRK

CNN TÜRK’te hafta içi her sabah ekrana gelen A’dan Z’ye programının sunucusu Uğur Önver Magazin Gazetecileri Derneği Altın Objektif Ödülleri’nde “Yılın En İyi Erkek Program Sunucusu” ödülünün sahibi oldu.

Haberin Devamı


ULUSLARARASI BAŞARI VE KARİYER ÖDÜLLERİ’NDE DEMİRÖREN MEDYA 2 ÖDÜLÜN SAHİBİ OLDU..

“YILIN EN BAŞARILI MÜZİK KANALI” DREAM TÜRK

Uluslararası Başarı ve Kariyer Ödülleri’nde Dream Türk’e “Yılın En Başarılı Müzik Kanalı” ödülü verildi. Ödülü Dream Türk adına Müzik Direktörü Refik Sarıöz aldı.

 “YILIN EN BAŞARILI MÜZİK PROGRAMI” ONUR KIRIŞ İLE DÖRT KÖŞE

Uluslararası Başarı ve Kariyer Ödülleri’nde “Yılın En Başarılı Müzik Programı” Onur Kırış İle Dört Köşe seçildi. Ödülü Dream Türk programcısı Onur Kırış teslim aldı.