Magazin Dilara Aksüyek: Sevgili değil arkadaşız, Murat beni çok güldürüyor

Dilara Aksüyek: Sevgili değil arkadaşız, Murat beni çok güldürüyor

Paylaş
Dilara Aksüyek: Sevgili değil arkadaşız, Murat beni çok güldürüyor

Dilara Aksüyek önceki akşam Cihangir Kaktüs’ün önünde Survivor’ın sunucusu Murat Ceylan ile görüntülendi. Oyuncu objektifleri fark edince telaşlandı.

Son olarak final yapan TRT 1 dizisi 'Yürek Çıkmazı'nda 'Feride' karakteriyle kamera karşısına geçen Dilara Aksüyek, gönlünü Bursaspor'da forması giyen futbolcuya kaptırmıştı.

Haberin Devamı

Aksüyek, yaz tatilini yaptığı Alaçatı’da tanıştığı futbolcu Cenk Şahin ile aylarda akşam sokaklarında sarmaş dolaş görüntülenmişti. Flaşlar patlayınca neye uğradıklarını şaşıran taze aşıklar, ayrı ayrı yürümeye başlamıştı.

'SİZE MALZEME Mİ VEREYİM?'

Muhabirlerin, “Dilara Hanım hayırlı olsun ilişkiniz. Bundan altı ay önce bir programa katılmıştınız, orada şöyle bir açıklama yaptınız. ‘Bu aşk duygusu bana iyi gelmiyor’ demiştiniz. Ne değişti hayatınızda?” sorusuna Aksüyek, “Size malzeme vereyim mi bununla ilgili? Demek ki hiç aşık olmamışım. Bu arada Cihangir’den taşınıyorum, yeter” diyerek gülmüştü.

CİHANGİR'DE GÖRÜNTÜLENDİLER

36 yaşındaki Dilara Aksüyek, önceki akşam Cihangir'deki bir mekanda Survivor'ın sunucusu Murat Ceylan ile objektiflere takıldı. Flaşlar patlar patlamaz şoke olan Ceylan, yüz ifadesine ve mimiklerine hakim olamadı.

Haberin Devamı

Onu teskin etmeye çalışan Aksüyek ise şöyle konuştu:

Arkadaşlar yanlış bir anlaşılma var. Biz çok iyi iki arkadaşız, sevgili değiliz. Lütfen yanlış bir anlaşılma olmasın, yanlış da yazılmasın rica ediyoruz. Güzel güzel sohbet ediyorduk, beni de çok güldürüyordu; ta ki siz gelene kadar... Biz sadece arkadaşız.

'GÜZEL ŞEYLER YAZIN'

Ceylan da, "Arkadaşlar güzel güzel sohbet ediyorduk siz gelene kadar, güzel şeyler yazın" demekle yetindi.