Magazin 'Dönence' ve 'Ya Çok Seversen'in yayın tarihleri belli oldu

'Dönence' ve 'Ya Çok Seversen'in yayın tarihleri belli oldu

Paylaş
'Dönence' ve 'Ya Çok Seversen'in yayın tarihleri belli oldu

Birbirinden kaliteli dizileri, eğlence, magazin ve haber programlarıyla her daim izleyicinin beğenisini kazanan Kanal D, bu yaz da yine izleyicinin gözdesi olmaya devam edecek. Yaz sezonuna iddialı bir giriş yapan Kanal D, iki yeni dizisini ekrana getirmeye hazırlanıyor.

Yayınlanan fragmanları ile şimdiden büyük ses getiren ve izleyicinin dikkatini çeken, yapımcılığını D Media’nın yönetmenliğini ise Serdar Gözelekli’nin üstlendiği Dönence, yaz ekranının ilk dizisi olarak izleyici karşısına çıkacak.

Haberin Devamı

 DÖNENCE 4 TEMMUZ'DA BAŞLIYOR

4 Temmuz Salı akşamı ilk bölümü ile ekrana gelecek olan Dönence, hikayesi ve oyuncu kadrosu ile olduğu kadar İzmir Foça’nın güzelliğiyle de çok konuşulacak.

YA ÇOK SEVERSEN'İN İLK BÖLÜMÜ 6 TEMMUZ'DA

Kanal D’nin bir diğer sürprizi Ya Çok Seversen olacak. Yapımcılığını Ay Yapım, yönetmenliğini ise Ali Bilgin’in üstlendiği Ya Çok Seversen'in başrollerini Kerem Bürsin ve Hafzanur Sancaktutan paylaşıyor.

Yayınlanan ilk teaserı ile çok konuşulan Ya Çok Seversen, 6 Temmuz Perşembe akşamı ilk bölümü ile ekrana gelecek.

Otel koridorunda çıplak ayak kaçan ve asansöre yetişen Leyla’nın asansörün içinde Ateş ile olan diyaloğu ikiliyi nasıl bir hikayenin içinde izleyeceğimize dair merak uyandırıyor.

Haberin Devamı

 

 

SIRADAKİ HABER