Magazin Dünya listesinde zirveye yerleşen Popstar Bayhan'a şok

Dünya listesinde zirveye yerleşen Popstar Bayhan'a şok

Paylaş
Dünya listesinde zirveye yerleşen Popstar Bayhan'a şok

Popstar Bayhan, yeni bir rekora imza atarak bir müzik uygulamasının Dünya Viral listesinde zirveye yerleşen ilk Türk sanatçı olmayı başarmıştı. Popstar Bayhan hayranlarını şaşırtan kararı sosyal medya üzerinden paylaştı.

Yayınlandığı dönemde reyting rekorları kıran Popstar'da farklı yorumu ve kendine özgü tavırlarıyla dikkat çeken Bayhan Gürhan bu yarışma ile adını geniş kitlelere duyurmayı başarmıştı.

Haberin Devamı

Yarışmanın ardından müzik kariyerine devam eden Popstar Bayhan son günlerde değişimiyle gündemdeydi. Bayhan hem yepyeni tarzı hem de "Unchained Melody" ve "Fly Me to the Moon" şarkılarını seslendirmesiyle dikkatleri üzerine çekmeyi başardı.

REKOR KIRMIŞTI

Popstar Bayhan, "Tiryakinim" şarkısıyla da müzik listelerinin altını üstüne getirdi. Bir müzik uygulamasının Top 50 Dünya Viral listesine 1 numaraya yükselerek zirvenin sahibi olan Bayhan, Dünya Viral Listesi’nde uzun süre sonra zirveye yerleşen ilk Türk sanatçı oldu.

BÜYÜK ŞOK

Popstar Bayhan hayranlarına şaşırtan kararı açıkladı. Bayhan sosyal medya hesabından "Teknik bir sorundan dolayı Tiryakinim'e geçici bir süre ara... Kısa süre sonra şarkımız yeniden yayında olacaktır. Göstermiş olduğunu ilgi ve hassasiyete teşekkür ederim..." ifadelerini kullandı.

Haberin Devamı