Magazin Eylül Öztürk anne oldu

Eylül Öztürk anne oldu

Paylaş
Eylül Öztürk anne oldu

Oyuncu Eylül Öztürk, Amerika'da doğum yaptı

2017 yılında Kenan Özkan ile evlenen oyuncu Eylül Öztürk, Amerika'da doğum yaptı. Çift oğullarına Alex adını verdi.

Haberin Devamı

TAKİPÇİLERİYLE PAYLAŞTI

Çift, bebeklerini doğar doğmaz sosyal medya hesaplarından paylaşarak takipçilerinin merakını giderdi.

EYLÜL ÖZTÜRK KİMDİR?

Eylül Öztürk, 4 Haziran 1986'da Balıkesir'de doğdu. Annesi öğretmen olan Eylül Öztürk ilkokulu Gölcük ve İstanbul'da okudu. Annesi Belçika'ya öğretmen olarak gönderilince ortaokulu Belçika'da okudu. Bu sayede Flemenkçe, İngilizce ve Fransızca öğrendi. Bu sırada da Belçika'nın yerel bir tiyatro grubu seçmelerine katıldı ve 5 yıl boyunca bu grupla beraber çeşitli oyunlarda rol aldı.

Türkiye'ye döndüklerinde İstanbul Adnan MenderesAnadolu Lisesi'ni kazandı. Bu okulun yabancı dil bölümü açılmayınca geçici olarak Yeşilköy Anadolu Lisesi'ne transfer oldu ve lise yılları boyunca okulun müzik gruplarında solist olarak yer aldı.

Haberin Devamı

İstanbul ÜniversitesiEdebiyat Fakültesi Yunan Dili Ve Edebiyatı bölümünü kazanarak burada okurken de müzik ve oyunculuk hayatına devam etti, bir çok grupla solist olarak çalıştı ve sahne aldı. Aynı zamanda yerel bir TV kanalında uzun bir dönem sunuculuk yaptı, dizi ve kliplerde yer aldı.

Bir dönem yolcu uçaklarında hosteslik yaptı. Radyo jingle'ları ve reklam müzikleri seslendirdi.

Sosyal medya ile tanışması ile beraber çektiği kısa videolar ile yüzbinlerce kişinin takip ettiği bir sosyal medya fenomeni haline geldi. Twitter'ın video uygulaması Vine ile yaptığı paylaşımları Memeli Mestan rumuzu ile yaparak tanındı.

2014 yılı başlarında, Beyazıt Öztürk'ün uzun yıllardır sürdürdüğü Beyaz Show isimli talk show programına, daha önce 3+1 olarak yayınlanmış ve ardından adı 3 Adam olarak değişen programın sunucuları Eser Yenenler, Oğuzhan Koç veİbrahim Büyükak için yazdığı "3 Adam" isimli parçası ile konuk oldu.

2014'te 'Üstün Dökmenile Yaşama Yerleşmek' adlı programda oyunculuk yaptı.

24 Ocak 2015'te 'Benzemez Kimse Sana' adlı yarışma programına katıldı.