Magazin Eylül Öztürk’ün avukatı Mustafa Tırtır iddialara ilk kez ‘Neler Oluyor Hayatta’ programında yanıt verdi!

Eylül Öztürk’ün avukatı Mustafa Tırtır iddialara ilk kez ‘Neler Oluyor Hayatta’ programında yanıt verdi!

Paylaş
Eylül Öztürk’ün avukatı Mustafa Tırtır iddialara ilk kez ‘Neler Oluyor Hayatta’ programında yanıt verdi!

Kanal D’nin hafta içi her gün canlı yayınlanan, sunuculuğunu Hakan Ural ile Nur Tuğba Namlı’nın yaptığı “Neler Oluyor Hayatta” ya Eylül Öztürk’ün avukatı Mustafa Tırtır konuk oldu. Avukat Tırtır hakkında soruşturma başlatılan sosyal medya fenomeni müvekkili Eylül Öztürk hakkında merak edilenleri yanıtladı.

Son dönemde sosyal medya fenomenlerine yönelik sürdürülen soruşturma kapsamında mal varlıklarına el konulan ve şirketine kayyum atanan Eylül Öztürk’ün Avukatı Mustafa Tırtır “Neler Oluyor Hayatta” programında müvekkili Eylül Öztürk hakkında ortaya atılan iddialara yanıt verdi.

Haberin Devamı

EYLÜL ÖZTÜRK'ÜN TÜRKİYE'DE SADECE BİR ŞİRKETİ BULUNUYOR

Avukat Mustafa Tırtır, Eylül Öztürk’ün Türkiye'de sadece bir şirketi bulunduğunu ve tüm mal varlığının Amerika Birleşik Devletleri’nde aldığı dairelerden ibaret olduğunu açıkladı. Evlerin tamamına yakınının malikane olarak lanse edildiğini, oysaki çoğunun 1+1 daireler şeklinde mütevazı evler olduğunu söyledi. Avukat Tırtır, Eylül Öztürk’e ait şirketin tüm yetki belgelerinin bulunduğunu ve vergi levhasının olduğunu gerekirse yetkili makamlara ibraz edebileceklerini açıkladı.

Avukat Mustafa Tırtır, müvekkili Eylül Öztürk’ün ortada hiçbir delil yokken kamuoyuna sunulan sahte belgelerle suçlanmasının da haksızlık olduğunu belirtti. Eylül Öztürk’ün bu süreçte maddi ve manevi zarara uğradığını söyleyen Mustafa Tırtır, ünlü fenomenin tüm sözleşmelerinin iptal olduğunu ve e-ticaret platformlarının tamamının kapatıldığı belirtti. Neler Oluyor Hayatta, hafta içi her gün saat 09.00’da canlı yayınla Kanal D’de!

Haberin Devamı