Magazin Guy Ritchie, Antalya'da yeni filminin çekimlerine başladı

Guy Ritchie, Antalya'da yeni filminin çekimlerine başladı

Paylaş
Guy Ritchie, Antalya'da yeni filminin çekimlerine başladı

Dünyaca ünlü yönetmen Guy Ritchie, çizgi roman dünyasının en popüler karakterlerinden 'Süperman'ı canlandıran İngiliz yıldız Henry Cavill ve Meksikalı Eiza Gonzalez'in başrollerinde yer aldığı, İkinci Dünya Savaşı döneminde geçen yeni filmi 'The Ministry of Ungentlemanly Warfare'ın çekimlerine Antalya'da başladı.

Son olarak 'Servet Operasyonu' filmini Antalya'da çeken İngiliz yönetmen Guy Ritchie, Hollywood yapımı yeni filmi 'The Ministry of Ungentlemanly Warfare'ın çekimlerini 10 gündür Antalya Expo'da sürdürüyor.

Haberin Devamı

Film platosuna dönüştürülen EXPO alanındaki botanik parkın yanı sıra Demre, Muratpaşa, İbradı, Konyaaltı, Kemer, Akseki, Serik, Finike, Alanya, Döşemealtı ve Manavgat ilçelerinde çekimler gerçekleştirilecek. Çekimleri nisan ayına kadar devam edecek.

Savaş, dram ve tarihi içerikli filmin başrollerini İngiliz aktör Henry Cavill ve Meksikalı oyuncu ve şarkıcı Eiza Gonzalez paylaşıyor. 'Süperman' karakteri başta olmak üzere çok sayıda yapımda başrolde yer alan Henry Cavill'in yanı sıra 'Baby Driver', 'Hızlı ve Öfkeli: Hobbs ve Shaw'ın da aralarında bulunduğu çok sayıda filmde oynayan Eiza Gonzalez, çekimler boyunca kentte konaklayacak.

FİLMİN KONUSU

İngiliz ordusu Almanya ordusu tarafından yenilgiye uğratılmaktadır. Bu gelişme üzerine Winston Churchill, centilmen savaş kurallarını bir kenara bırakarak bir karşı hamle yapmak ister. Amacı bir asker topluluğunu düşman hattının arkasına gizlice sızdırmaktır. Askerler, hayati tehlikesi olan bu planı öldürülme ihtimallerini bilerek kabul eder. Sağlam bir birlik kurulmasıyla Nazilere karşı önemli galibiyetler elde edilir.

Haberin Devamı