Güzel oyuncudan çarpıcı itiraf: Yakından tanısalar bana küfür etmezler!
![Güzel oyuncudan çarpıcı itiraf: Yakından tanısalar bana küfür etmezler!](https://image.posta.com.tr/i/posta/75/0x410/66226c915756fe619535d914.jpg)
Kızılcık Şerbeti dizisine sonradan dahil olan ve bir anda yıldızı parlayan güzel oyuncu Özge Özacar, geçtiğimiz gün yüzü olduğu markanın lansmanına katıldı. Ünlü oyuncu, sosyal medyada bazı takipçilerin ünlü isimlere yönelik tepkilerini değerlendirdi.
Şu sıralar tamamen işine odaklandığını söyleyen Özge Özacar, "Sosyal yanım güçlüdür, 16 yaşımdan beri Fenerbahçe tribünündeyim, ilk maçıma Hürriyet Gazetesi'nden bilet kazanarak gitmiştim, büyük bir sevda benim için Fenerbahçe, futbolu çok seviyorum" dedi.
"GÜZEL TEPKİLER ALIYORUM"
"Sokaktaki ve sosyal medyadaki tepkiler nasıl? Yeri geliyor bazen küfür bile ediliyor sosyal medyada. Bununla nasıl başa çıkıyorsunuz?" sorusuna oyuncu, "Güzel tepkiler alıyorum, insanların beni sevdiğini bana hissettirmeleri harika bir duygu. Sosyal medyaya gelirsek beni yakından tanısalar küfür etmezler bence bana. Bazen karakterlere çok kapılıp olabiliyor böyle durumlar. İletişim mezunu olduğum için onları da anlıyabiliyor ve bu tarz çıkışlara saygı duyuyorum. Her yerde olan şeyler bunlar" cevabını verdi.
"MERVE DİZDAR'A HAYRANIM"
Meslektaşı Merve Dizdar'a hayran olduğunu söyleyen Özacar, "Onu çok seviyorum, ona hayranım. Enerjisi çok yüksek, meslektaşı olarak bizlere de ilham veriyor, harika biri" açıklamasını yaptı.
"HALUK BİLGİNER BAMBAŞKA BİRİ"
Usta sanatçı Haluk Bilginer’i idol olarak gördüğünü dile getiren oyuncu, "Onun bana verdiği öğütleri canı gönülden dinliyor ve uygulamaya çalışıyorum. Benim için bambaşka biri, umarım bizler de onun kadar başarılı olur ve iyi yerlere geliriz" dedi.
Günlük burç yorumları! Filiz Özkol yazdı: Başak, Akrep, Balık ve diğer burç yorumları
'Bugün ne pişirsem' diyenlere günün menüsü (27 Temmuz 2024)
Türkiye'de keşfedildi! Muğla'nın yeni gözdesi 'Muğla emceği' görenleri şaşırtıyor, önemi dudak uçuklatıyor
Kilosu 4 TL'ye düştü! Afyonkarahisar'da hasadı başladı, herkes kilo kilo alıyor, basurun kökünü kurutuyor, herkes ayıla bayıla yiyor vücuda enerji yüklüyor
İbrahim Saraçoğlu öneriyor! Kaşık kaşık tüketince vücuda enerji veriyor, kan değerlerini yükseltiyor, yüze renk katıyor, kolesterol seviyelerini yere çakıyor