Hande Ataizi'nden 'Taş Kağıt Makas' yorumu
![Hande Ataizi'nden 'Taş Kağıt Makas' yorumu](https://image.posta.com.tr/i/posta/75/0x410/6610e403a44fc0b8a7c96e3d.jpg)
Kore yapımı 'Remember: War Of The Son' dizisinden uyarlanan 'Taş, Kağıt, Makas'te 'Savcı Süreyya' karakterini canlandıran Hande Ataizi, önceki gün Nişantaşı'nda görüntülendi. Ünlü isim, Kanal D ekranlarının sevilen dizisi hakkında açıklamalarda bulundu.
'Taş Kağıt Makas' dizisindeki 'Savcı Süreyya' karakteriyle fırtına gibi ekranlara geri dönen 50 yaşındaki Hande Ataizi, son olarak Aşk-ı Memnu'nun sinema uyarlaması 'Bihter' filmindeki Firdevs Hanım'ı canlandırmıştı.
'DİZİMİZ MÜKEMMEL GİDİYOR'
Ataizi önceki gün Nişantaşı'nda objektiflere takıldı. Bir apartmana gireceği esnada objektiflere takılan oyuncu ayaküstü sorulara cevap verdi. Ataizi "Spordan çıktım, arkadaşımın yanına gidiyorum. Her şey yolunda." dedi. Kanal D’nin ‘Taş Kağıt Makas' adlı sevilen dizisinde Ozan Güven, Serra Arıtürk, Burak Yörük, Ekin Koç gibi isimlerle birlikte rol alan oyuncu diziyle ilgili ise şu ifadeleri kullandı: Dizimiz güzel gidiyor, ilgi ve alakadan çok memnunuz, set de çok keyifli geçiyor, kanalımızda mükemmel, daha ne olsun.
Günlük burç yorumları! Filiz Özkol yazdı: Başak, Akrep, Balık ve diğer burç yorumları
'Bugün ne pişirsem' diyenlere günün menüsü (27 Temmuz 2024)
Türkiye'de keşfedildi! Muğla'nın yeni gözdesi 'Muğla emceği' görenleri şaşırtıyor, önemi dudak uçuklatıyor
Kilosu 4 TL'ye düştü! Afyonkarahisar'da hasadı başladı, herkes kilo kilo alıyor, basurun kökünü kurutuyor, herkes ayıla bayıla yiyor vücuda enerji yüklüyor
İbrahim Saraçoğlu öneriyor! Kaşık kaşık tüketince vücuda enerji veriyor, kan değerlerini yükseltiyor, yüze renk katıyor, kolesterol seviyelerini yere çakıyor