Magazinİnci Taneleri'nde Dilber'in sırrı ortaya çıkıyor! Yeni bölüm bu akşam

İnci Taneleri'nde Dilber'in sırrı ortaya çıkıyor! Yeni bölüm bu akşam

Paylaş
İnci Taneleri'nde Dilber'in sırrı ortaya çıkıyor! Yeni bölüm bu akşam

Kanal D'nin BKM yapım imzalı yeni dizisi 'İnci Taneleri', bu akşam saat 20.00'de ekranlara gelecek. Heyecan dolu üçüncü bölümden yayınlanan yeni tanıtımda; bir yandan geçmişin izlerini gizlerken bir yandan da çocuklarının bulunması umuduyla da o izlerden de kopamayan Azem, Dilber'in sırrını öğreniyor.

Başrollerini Yılmaz Erdoğan ve Hazar Ergüçlü'nün paylaştığı, kadrosunda Selma Ergeç, Kubilay Aka, Güven Kıraç ve Yasemin Baştan'ın yer aldığı 'İnci Taneleri' dizisi, 8 Şubat akşamı saat 20.00'de Kanal D'de izleyicisiyle buluşacak. Azem, ders verdiği eve karşı adı ile ilgili söylediği yalan yüzünden Dilber'in diline düşer. Yaşamak için, Azem yerine başka biri olmak onunda hoşuna gitmese de bu yalanı sürdürmek zorundadır.

Haberin Devamı

Azem ile Dilber tarafında da kaos bitmek bilmez. Çıkan kavgada Azem'in en yakın arkadaşı Kasım yaralanır. Bu sırada Azem, karakolda kendisini umutlandıran bir durum ile karşı karşıya kalır.  Azem, Dilber’in kendisinden sakladığı o büyük sırrı öğrenir. 'İnci Taneleri', yeni bölümleriyle perşembe akşamı 20.00'de Kanal D'de...