Magazin Işın Karaca kızının yaşadığı korkuyu anlattı: Görmek istemiyorum, onu tanımıyorum anne

Işın Karaca kızının yaşadığı korkuyu anlattı: Görmek istemiyorum, onu tanımıyorum anne

Işın Karaca kızının yaşadığı korkuyu anlattı: Görmek istemiyorum, onu tanımıyorum anne

Işın Karaca, Kanal D ekranlarında yayınlanan 2. Sayfa programına telefonla bağlanarak, eski eşi Sedat Doğan’ın açıklamalarına cevap verdi. Karaca, ‘Hukuki süreci başlattım’ dedi.

Işın Karaca’yla evliliği sona eren Tuğrul Odabaş’ın ünlü şarkıcının kızı Mia’nın fotoğrafını “Seni seviyorum kızım” notuyla paylaşması, babası Sedat Doğan’ı çıldırmıştı.

Sedat Doğan, sosyal medya hesabı üzerinden paylaştığı videoyla, Tuğrul Odabaş’ı tehdit etmişti. Ayrıca menajeri Recep İlgin, Sedat Doğan’ın soyadı davası açacağını söylemişti.

Işın Karaca, Kanal D ekranlarında yayınlanan 2. Sayfa programına bağlanarak açıklamalarda bulundu.

İşte Işın Karaca’nın açıklamalarından satır başları:

Türkiye Cumhuriyeti devleti bana çocuğumu korumakla yükümlü olduğumu söylüyor. Geri kalan, konuşulan, söylenilen lafların hiçbirinin hükmü yoktur. Benim tertemiz hayatımı kimsenin kendini aklaması için kullanmasına müsaade etmiyorum. Kızımın biyolojik babası bana dava açma hakkına sahiptir, dilediği zaman bu davayı açabilir. Ancak benim kızıma şu anda yaptığı gibi psikolojik olarak baskılar yapamaz. Bu kadına şiddettir, olmayan şeyleri anlatmak yalan dolan iftira… Maddi manevi her türlü hukuksal hakkımı kullanacağım.

"Herkes elini vicdanına koysun"

Sen ortadan kaybol, yıllar sonra gel kendini aklamak üzere Işın Karaca markasını kullan böyle bir dünya yok. Herkes elini vicdanına koysun böyle hikâyeler uydurmakla olmaz. Ne diyeceğimi bilmiyorum artık. Mia sekiz yaşında ve bu çocuk okula gidiyor. Biraz insaflı olun. Madem o kadar babaydın sen burada yıllarca kaldın, dün gitmedin ki birde uydurma hikâyeler çıkardın. Burada hukuk var, ben çocuğumu korumakla hükümlüyüm.

"Mia çok korkuyor gelmesinden"

Benim tek yapacağım şey de hep kendi kadınlık onurumu korumak. Kimse benim namusuma laf edemez. Avukatım bu konu üzerinde çalışmalara başladı. Mia çok korkuyor gelmesinden. Türkiye’ye dönmesinden çok korkuyor. ‘Ben onu görmek istemiyorum, ben onu tanımıyorum anne’ diyor. ‘Beni ona yatılı yollamayacaksın değil mi anne’ diye bana soruyor.

"Benim çocuğumun başı eğildi"

Senin çocuğun sana böyle bir şey soruyorsa sen de cevap vermek zorundasın çok sakin durmaya çalışıyorum. Konu benim kızım Türkiye Cumhuriyeti soyadını bile değiştirmiş. Benim çocuğumun başı eğildi. Biliyor musunuz bir kız çocuğunun başının eğilmesi ne kadar utanç verici bir şey. Kimse benim çocuklarımın başını eğdiremez, kimse benim çocuklarım üzerinden kendini aklayamaz.

SIRADAKİ HABER