Magazin İşte Demet Akalın'ın Beykoz'daki sarayı

İşte Demet Akalın'ın Beykoz'daki sarayı

İşte Demet Akalın'ın Beykoz'daki sarayı

DJ Kerimcan Durmaz, Demet Akalın'ın satın aldığı 18 milyon TL değerindeki evini Instagram hesabında paylaştı

Demet Akalın yaklaşık 1,5 dönüm arazi üzerinde konumlanan ve 7 odası 2 salonu bulunan Acarkent'teki villa için 5 milyon dolar (18 milyon TL) ödemişti.

DJ Kerimcan Durmaz, Demet Akalın - Okan Kurt çiftinin çok konuşulan evini görüntüledi. Instagram hesabından takipçileriyle paylaştı.Demet Akalın'ın lüks mobilyaları dikkat çekti.


HACİZ İŞLEMİ UYGULANMIŞTI


Popçu Demet Akalın'ın eşi Okan Kurtgeçen hafta 75 tane daire satın aldığı Osman Görgülü'nün 32 milyon 845 bin TL'lik icra takibiyle sarsılmıştı. İcra memurları çiftin Beykoz'daki villasına polisle gitmişti, haciz işlemi uygulanmıştı.

Okan Kurt ''Dairelerin parasını ödedik. Bize tüm inşaatı devretmek istedi. Onun da parasını verdik ama devretmedi. Osman Görgülü’nün bize borcu var. Borcunu ödememek için böyle oyunlar yapıyor'' demişti.


"KÖPEK GİBİ ÇALIŞIYORUM"


Haciz haberleri sonrası Demet Akalın'ın Berkay'a dünyaya gelen kızı için 15 bin TL'lik altın takması da çok konuşulmuştu. Beyaz Magazin programı sunucularından Ali Eyüboğlu Demet Akalın'ın nispet yaptığını ileri sürünce, şarkıcı canlı yayında sinir krizi geçirmiş ve ağlamaya başlamıştı.

Ekrandakilere "Siz insan değil misiniz kardeşim ya" diye sitem eden Demet Akalın, "Benim kimseye borcum yok benim çocuğum aşağıda ağlıyor. Ben kimsede gösteriş yapmıyorum. Ben o gün gittim çünkü kimse evini açmadı bir tek Berkay bana 10 gün evini açtı. Beni hastanelik edeceksiniz, ben bir tek evladım için yaşıyorum. O ev benim bile değil, sattım. Kredi çekip yeni ev aldım, Okan bir kuruş vermedi, kredi çekip aldım, o yüzden köpek gibi çalışıyorum." demişti.


Demet Akalın ve Okan Kurt ev borcu için çalışıyor!

SIRADAKİ HABER